İletişim

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Evden Eve
Ana Sayfa
oruçoğlu

Adana Şehirlerarası Nakliyat

Adana Şehirlerarası Nakliyat hizmeti ile eşyalarınızı profesyonel taşımacılık anlayışı ile en ufak bir şekilde zarar gelmeden taşımaktayız.  Evden eve nakliyat hizmetlerimizde uzun yıllardır sahip olduğumuz tecrübemiz ile eşyalarınızın yapısı doğrultusuna en uygun taşıma yöntemlerini uygulamaktayız.

Profesyonel Şehirlerarası Nakliyat Hizmeti

Hizmetlerimizde kaliteyi sağlamak ve müşteri memnuniyetini kazanmak için titizlik ve profesyonelliğe önem vermekteyiz. Eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde taşınabilmesi için eşyanızın yapısal özelliklerine göre uygun bir taşıma ekipmanı ile taşınması gerekmektedir. Bu ekipman ancak alanında profesyonel bir firma tarafından sağlanabilmektedir.

Bu doğrultuda sizlere;

  • Asansörle eşyalarınızın taşınması
  • Eşyalarınızın zarar görmemesi adına özenle paketlenmesi
  • Parça eşyalarınızın daha kolay ve zarar görmeden taşınabilmesi için kolilenmesi
  • Piyano, çelik kasa gibi yüzlerce kilo ağırlığındaki eşyalarınızın uygun kızaklı, askılı sistem ile kolayca taşınabilmesi

Hizmet seçenekleri ile çok daha fazlası olarak sizlere özel çözümler üretmekteyiz. Adana Şehirlerarası Nakliyat olarak bizlerle iletişime geçtiğinizde, öncelikli olarak eşyalarınızın genel analizini yaparız, eşyalarınızın sayısına, türüne ve benzer kriterlerine göre sizlere özel bir fiyat belirleriz. Müşteri memnuniyetini sağlamak adına olabilecek en avantajlı fiyatı müşterilerimize sunmaktayız.

Adana Şehirlerarası Nakliyat Hizmeti

Adana Şehirlerarası Nakliyat hizmetimiz ile Adana’dan çevre illere nakliyat hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Eşyalarınız; beyaz eşyalar, mobilyalar gibi ağır ve geniş boyutlu eşyalar olabileceği gibi ufak ve kırılgan türden eşyalarınız da olabilir. Bizler eşyanızın yapısal özellikleri ne olursa olsun, en iyi bir şekilde nakliyat hizmetimizi gerçekleştirmekteyiz.

Adana nakliyat firması olarak uzun yıllardır sektörde hizmet veren ve aynı zamanda tanınan bir firmayız. Bizleri tercih ederek taşınma stresinden kurtulabilir ve size özel fiyat tekliflerimizden de faydalanarak, uygun fiyata kaliteli taşımacılık hizmet anlayışından faydalanabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden, hizmet numaralarımızdan bizlerle her zaman iletişime geçebilir, hizmetlerimiz hakkında merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Adana Haritası