İletişim

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Evden Eve
Ana Sayfa
oruçoğlu

Balıkesir Şehirlerarası Nakliyat

Balıkesir Şehirlerarası Nakliyat hizmetlerini sunan firmamız, sektöründe en iyisi olmayı amaçlamakta ve bu amaç doğrultusunda uzun yıllardır hizmet vermektedir. Hizmet kalitesinden ödün vermeyen firmamız bu anlayış ile müşteri memnuniyetini kazanmaktadır. Öte yandan uygun fiyatlandırma politikası ile de sektörde pek çok firmanın sunmadığı fiyatları sunarak, müşteri memnuniyetini kazanmaktadır.

Profesyonel Şehirlerarası Nakliyat Hizmeti

Firmamızdan Balıkesir Şehirlerarası Nakliyat hizmeti talep ettiğinizde, sizlere beklediğiniz kaliteli hizmeti sunabilmemiz açısından üzerinde durduğumuz bazı hizmet kalite kriterlerimizi sağlamaktayız. Bu hizmet kalite kriterlerimizin bir kısmını aşağıdaki gibi sıralandırabiliriz...

  • Eşyalarınızın güvenli bir şekilde yeni adresinize kadar ulaştırılmasından sorumluyuz. Bu anlamda en ufak bir şekilde hasar yada kayıp söz konusu olmamaktadır.
  • Eşyalarınızın hem daha güvenli bir şekilde taşınarak hasar görmemesi hem de daha kolay bir şekilde nakliyat aracına yüklenerek, yeni adresteki binaya kadar taşınabilmesi için paketleme, kolileme, kutulama gibi işlemleri itinayla gerçekleştirmekteyiz.
  • Firmamız ile anlaştığınızda, hangi türden eşyanın nasıl taşınması gerektiği konusunda tecrübeli, teknik bilgi ve donanıma sahip bir ekip ile çalıştığınızdan emin olabilirsiniz. Bu anlamda da içiniz rahat olsun.
  • Firmamız eşyalarınızı türlerine göre, yapısına göre uygun bir şekilde taşımaktadır. Beyaz eşyalar, mobilyalar, piyano gibi ağır eşyalar olmak üzere eşyalarınız sınıflandırılır ve en uygun bir şekilde, uygun bir teknik ve ekipman kullanılarak taşıma hizmeti gerçekleştirilir.

Uyguladığımız daha pek çok kalite kriterlerimiz mevcut. Bu kriterlere sadık kalarak eşyalarınızı büyük bir titizlikle taşıyacağımızdan ve nakliyat sürecinde de en ufak bir şekilde hasar görmeyeceğinden emin olabilirsiniz.

Balıkesir Şehirlerarası Nakliyat Hizmeti

Balıkesir Şehirlerarası Nakliyat hizmeti için firmamız ile iletişime geçmekten çekinmeyin. Hizmetlerimiz ile ilgili merak ettiğiniz tüm sorulara cevap vermekteyiz. Firma bünyemizde çalışan personellerimiz güler yüzlü, anlayışlı ve ilgili olarak sizlere her aşamada bilgi ve destek vermektedir.

Balıkesir Haritası