İletişim

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Banka Taşıma

Yapılan farklı planlamalar göre ve incelemeler doğrultusunda banka taşıma işlemleri gerçekleştirilmektedir. Bunun için öncelikle bankaya gelecek olan ekspertiz, banka içerisindeki eşyalar kapsamında rapor çıkarmakta ve bu rapor doğrultusunda arkasından gelecek olan iki ya da üç çalışan ile birlikte etüt işlemleri gerçekleşmektedir.

Bu etüt doğrultusunda eğer karşılıklı olarak anlaşma sağlanırsa taşıma işlemleri başlar ve profesyonellik içerisinde yeni adrese doğru yola çıkılır. Bir banka içerisinde elektronik cihazlar ile birlikte masada dolaplar ve büyük sayıda dosya çeşitleri bulunmaktadır. Özellikle dosyalar için özel olarak  bulunan ambalajlar kullanılmakta ve doğru bir şekilde paketlendikten sonra araçlara yüklenmektedir. Firmamız bünyesinde banka taşımacılığını hizmetlerini şehir içi ya da şehirlerarası nakliyat hizmeti bünyesinde güven içerisinde alabilirsiniz.

Banka taşıma hizmetleri

Özellikle banka taşıma hizmetleri bünyesinde elektronik cihazlar ile birlikte çelik kasa ve bankamatikler mutlaka özel olarak paketlendikten sonra araçlara yüklenmelidir. Banka içerisindeki bilgisayarlar özel ithal olarak getirilmiş ve pet graft kağıtları sarıldıktan sonra araçlara alınırken, aynı şekilde çelik kasa ve bankamatikler de liftli araçlar bünyesinde özel olarak taşınmaktadır. Bu kapsamda titiz bir çalışma yürüttüğümüz ve tüm bu hizmetleri detaylı bir şekilde sunduğumuz firmamız kapsamında banka içerisindeki dolap ya da masalar da yine bu alanda uzman çalışanlarımız bünyesinde araçlara yüklenmekte ve yeni adreslerine söz verilen zaman içerisinde getirilmektedir. Bu konuda sağladığımız banka taşımacılığı noktasındaki güçlü referanslarımız ile sizlere büyük bir güven sunmakta ve bu alanda en iyi hizmeti sağlamaktayız.

Güven çerisinde banka taşımacılık

Şehir içi ya da şehirlerarası nakliyat hizmetleri kapsamında ülkenin her noktasına taşımacılığını gerçekleştirdiğimiz banka nakliyat hizmetleri için üstelik özel olarak sağladığımız sigorta bünyesinde de tüm değişik elektronik cihazlar bankamatik ve çelik kasa ile birlikte farklı dolap ya da masalarda gün içerisinde nakledilmektedir. Bunların yanı sıra evden eve taşımacılık hizmetleri ile birlikte ofis taşımacılığı ve daha birçok değişik nakliyat hizmetlerini çok uygun fiyatlar bünyesinde ve müşteri memnuniyetini ön plana tuttuğumuz anlayış içerisinde bizden alabilirsiniz. Tüm nakliyat hizmetleri konusunda alanında öncü firma olarak detaylı bilgi için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.