İletişim

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Evden Eve
Ana Sayfa
oruçoğlu

Bilecik Şehirlerarası Nakliyat

Bilecik Şehirlerarası Nakliyat alanında kaliteli hizmet sunumunun yanında aldığı eşyayı kendi eşyası kabul ederek muntazam şekilde yerine ulaştırmaktadır. Şehirler arası taşımacılık sektöründe kendini kanıtlayan ve bu alanda en çok tanınan nakliyat firması kalitesi ve tecrübeleri ile hizmetlerini sorunsuz bir şekilde yerine getirmektedir. Taşımacılık sektöründe zorlu ve riskli yönleri ile eşya sahibini de taşıma firmasını da zorlayan faaliyet olan şehirlerarası nakliyat Bilecik Şehirlerarası Nakliyat için müşteri memnuniyeti kapsamında düşünülerek tüm zorlukları unutturmaktadır. Firmanın hem kendisi açısından hem de müşterileri tarafından bir hayli zor olan bu işlem artık daha kolay bir hale getirilerek her iki tarafı da sıkıntıdan kurtarmaktadır. 

Bilecik Şehirlerarası Nakliyat tarafında eşya sigortalama işlemi sayesinde eşya sahibi de taşıma firması da daha güvenli ve rahat bir nefes alarak zorlu düşüncelerden kurtulmaktadır. Yapılan çalışmalar kapsamında şehirlerarası evden eve nakliyat işlemlerinde ucuz ve indirimli şekilde uygulanan sigorta güvence bedeli tüm müşterileri maddi sıkıntıdan kurtarırken eşyalarını da emniyete almaktadır. Bu konudaki tecrübeli çalışanlar sayesinde eşya yoğunluğu ne boyutta olursa olsun yurdun her köşesine özenle taşınarak muntazam bir şekilde teslimatı yapılmaktadır. 

Bilecik Şehirlerarası Nakliyat eşya sahiplerine en güvenli hizmet sunabilmek için tüm gayreti ile çalışmaktadır. Teslim alınan eşyalar alındığı noktadan Bilecik Şehirlerarası Nakliyat tarafından yeni adresine alındığı şekilde tertemiz ve hasarsız bir şekilde teslim edilmektedir. Ayrıca her noktaya ekstra hızlı ve en yüksek düzeyde güvenli bir şekilde ulaşımı sağlanmaktadır. Depolardan veya evlerden alınan eşyalar ev ve işyeri sahiplerinin tercihleri doğrultusunda paketleme işlemine tabi tutularak taşınmaktadır. Eşyalar araca yüklenmeden önce yerinde tespit çalışmaları yapılarak ekspertiz hizmeti sunulmakta ve eşya sigortalama işlemi Bilecik Şehirlerarası Nakliyat tarafından en uygun eşya sigorta fiyatı uygulanmaktadır. 

Bilecik Haritası