İletişim

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Evden Eve
Ana Sayfa
oruçoğlu

Bingöl Şehirlerarası Nakliyat

Bingöl Şehirlerarası Nakliyat en iyi taşıma şirketi olarak hızlı ve güvenli hizmet anlayışı ile müşterilerinin sürekli menfaatine çalışmalar yapmaktadır. Şehirlerarası nakliyat ve depolama hizmetlerini titizlikle yürütürken emniyet unsurunu hiçbir zaman göz ardı etmeyerek her zaman taşımacılık politikasında önce emniyet sonra hareket felsefesini asla terk etmemektedir. Teslim aldığı yükünü en seri bir şekilde yerine ulaştırırken ticari kazancı değil müşteri memnuniyetini kazanmayı hedefleyerek hizmet vermektedir. Bingöl Şehirlerarası Nakliyat ev ve ofis taşımacılığının yanında villa ve rezidans eşyalarını da titizlikle tüm detayları ile ele alarak taşıma işlemlerini yerine getirmektedir. 

Bingöl Şehirlerarası Nakliyat en iyi nakliyat firması olma yolunda sürekli kendini ve hizmetlerini yenileyerek yoluna devam etmektedir. Ev taşımacılığı yapan filomuza ait araçların iç dizaynları tamamen ev eşyalarını istifleme ve yükleme şartlarına uygun düzenlemesi yapılarak tek bir çizik dahi oluşmadan yerine ulaştırmaktadır. En uygun nakliyat hizmetlerini sunmak için gayret eden çalışanlarımız eşya sahiplerinin güvenini kazanarak eşyalarını teslim etmeleri konusunda yaptıkları hizmetler ile yanıt vermektedirler. Bu alanda yaptığı çalışmalarda şehirler arası mesafeleri çok iyi bilen araç sürücülerimiz trafik kuralları çerçevesinde hareket ederek risk oluşumunu engellemektedirler.4 

Bingöl Şehirlerarası Nakliyat kaliteli hizmetlerinin yanında ev ve ofis taşımacılığı hizmetlerinde de ucuz nakliye uygulamasını gerçekleştirerek müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdürmektedir. Bingöl Şehirlerarası Nakliyat sürekli gelişmekte olan araç filosu ile kendini yenilerken sürekli araçlarını da yenileyerek yollarda yerini almaktadır. Ayrıca taşımacılık firmaları kapsamında yer alan eşya sigorta bedelleri konusunda en uygun sigorta fiyatı belirleme çalışmaları sayesinde müşterilerinin eşyalarını güvence altına alırken maddi yönden en yüksek memnuniyeti sağlamaktadır. Yerinde tespit çalışmalarında ekspertiz hizmetini ücretsiz uygulayan nakliye taşımacılık firması olma özelliği ile bütün Türkiye çapında her noktaya anında hizmet sunumu yapmaktadır. 

Bingöl Haritası