İletişim

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Evden Eve
Ana Sayfa
oruçoğlu

Bitlis Şehirlerarası Nakliyat

Bitlis Şehirlerarası Nakliyat taşımacılık firmaları arasında saygın ve tecrübeli çalışmaları ile tercih edilen bir firma olma özelliğini sürekli korumaktadır. En modern araç filosu ve tecrübe ile donatılmış çalışanları sayesinde tüm yurt çapında hizmet vermeye devam etmektedir. Yetişebildiği her noktaya mesafe ve yol ayrımı yapmadan anında hizmet götürme çalışmaları köyden kente, dağdan düze her yolda en iyi taşıma şirketi olma özelliğini korumaktadır. Müşterilerini her daim değerli varlıkları olarak gören en iyi nakliyat firması Bitlis Şehirlerarası Nakliyat çalışanlarının disiplinli hareket tarzları ile de tüm yaptığı hizmetlerde değer katmaktadır. Büro taşımacılığı, evden eve taşımacılık, ofis taşımacılığı faaliyetlerini şehirlerarası alanda hızlı ve emniyetli yerine getirmektedir. 

Bitlis Şehirlerarası Nakliyat teslim aldığı eşyalar konusunda en önemli husus olarak eşyaların en hassas bir şeklide paketlemesini yaparak en iyi ambalaj tekniklerini kullanmaktadır. Kullanılan ambalaj malzemeleri eşyaları dış etkenlerden koruma konusunda en kaliteli olanlarından seçilerek kullanılmaktadır. Bu kapsamda kullanılan ambalaj malzemeleri köpüklü naylon, kalın karton koliler ve yumuşak ambalaj kağıtları olmaktadır. Paketleme esnasında titiz çalışmalar sergileyen elemanlar araçlar hareket halinde iken sarsıntılardan etkilenmeyecek şekilde paketleme yapmaktadırlar. Bunun yanında nakliyat firması sürücüleri hızlı ve seri yolculukları sırasında emniyetli sürüşü de asla terk etmemektedirler. 

Bitlis Şehirlerarası Nakliyat geçmişten günümüze taşıdığı en iyi nakliyat firması olma özelliğini yarınlara da taşımak için gayret etmektedir. Yapılan çalışmalarda öncelik müşteri memnuniyeti olmaktadır. Bunun yanında emniyetli ve güvenli nakliye depolama faaliyetlerinde sağlamış olduğu avantajlar sayesinde büyümeye devam etmektedir. En iyi nakliye şirketi olma yolunda yapmış olduğu hizmetlerden olan yerinde tespit işlemleri için ücretsiz sunduğu ekspertiz hizmeti müşteri emniyetini de ön plana çıkarmaktadır. Müşteri emniyeti çünkü eşyaların komple sigortalanması ile müşterilerinin güvenlerini, ve mallarını emniyet altına almaktadır. 

Bitlis Şehirlerarası Nakliyat