İletişim

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Evden Eve
Ana Sayfa
oruçoğlu

Bolu Şehirlerarası Nakliyat

Bolu Şehirlerarası Nakliyat taşıma şirketi olarak günümüzde emniyetli taşımacılık konusunda bilinen ve tanınan bir kuruluş olmaktadır. Nakliye hizmetleri kapsamında ele aldığı tüm çalışmaları öncesinde emniyeti hedefleyerek sonrasında hareket kabiliyetini ortay koymaktadır. En iyi nakliyat firması olma özelliğini yıllardır sürdüren kuruluş çalışanlarının disiplinli tutumları sayesinde kendini sürekli üst sıralarda tutmayı başarmaktadır. Aynı zamanda ucuz nakliye hizmetleri ile de bilinen bir firmadır. Bu konuda sunmuş olduğu avantajlı hizmetleri ev ve ofis taşımacılığında asansör kullanımını ev ve işyeri sahiplerine ayrı bir fiyat uygulamasına tabi tutmaması dikkat çekmektedir. Çünkü günümüzde bir çok nakliye firmaları yüksek katlı binalardan eşya taşıma işlemlerinde kat hesabı yaparak ayrı bir maliyet ortaya çıkarmaktadırlar. 

Bolu Şehirlerarası Nakliyat evden eve taşımacılık alanında ortaya attığı yenilikler ve avantajlı hizmet sunumları sayesinde adından sürekli söz ettirerek en iyi nakliye şirketi olmayı başarmaktadır. Taşımacılık firmaları bu alanda değişik nakliye ve depolama maliyetleri orya atarken Bolu Şehirlerarası Nakliyat sürekli müşterilerinin menfaatine uygun nakliyat  uygulamaları konusunda sürekli aynı çizgide ilerlemektedir. Bu hizmetlerinden dolayı çevresinde ve tüm türkiye çapında sunmuş olduğu hizmetlerin geri dönüşü olumlu yorumlar olarak karşılık bulmaktadır. 

Bolu Şehirlerarası Nakliyat özellikle evden eve nakliyat konusunda titiz çalışmalarını sürdürmektedir. Depo ve işyeri ,fabrika şehirlerarası eşya taşımacılığında eşyalar genellikle paketli olması evden eve taşımacılık konusunda yapılması gerekenler kadar teferruatlı olmamaktadır. Bundan dolayı evden eve nakliyat konusunda daha özenli çalışmalar sergilemektedir. Eşya sigortalama konusunda göstermiş olduğu hassasiyet, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını daha da cazip hale getirmektedir. Ev eşyalarını yerinde tespit uygulaması ile ekspertiz hizmetini nakliye firması olarak kendi yapması ayrıca bir avantaj olmaktadır. En uygun sigorta fiyatı konusunda da ayrıca fırsatlar sunarak hizmet kalitesini arttırmaktadır. 

Bolu Haritası