İletişim

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Evden Eve
Ana Sayfa
oruçoğlu

Burdur Şehirlerarası Nakliyat

Burdur Şehirlerarası Nakliyat güven veren hizmetlerini emniyetli bir şekilde yerine getirerek verdiği güven duygusunu gerçeğe yansıtmaktadır. Müşteri memnuniyetini sürekli ön planda tutan çalışmaları bu yönde yükselişe devam etmektedir. Kurulduğu günden bu güne tecrübe birikimini tüm firma kapsamında yaygınlaştırma özelliği ile dikkat çeken en iyi nakliyat firması olma özelliğine sahiptir. Taşımacılık alanında, aldığı eşyaları, kendi eşyası anlayışı ile hareket eden nakliyat firması, bu anlayışı ile müşterilerinin memnuniyetini artırmayı hedeflemektedir. Maddi kazançtan çok müşteri memnuniyetini kazanmayı hedef belirleyen en iyi taşıma şirketi, Burdur Şehirlerarası Nakliyat bu alanda aynı doğrultuda çalışmalarını sürdürmektedir. 

Burdur Şehirlerarası Nakliyat büro taşımacılığı konusunda şehirlerarası iş yeri değişimi yapanlara en hızlı hizmet sunumu yaparak işlerinin hız kazanmasında katkıda  bulunmaktadır. En uygun nakliyat hizmeti sunarak işyerlerinde yapılan değişimlerde, taşıma ve montaj hizmetlerinde, seri hareket kabiliyetleri sayesinde hız kazandırmaktadır. Bu sayede işyerlerinin en hızlı şekilde kurulumunu yaparak en çabuk şekilde faaliyetlerini sürdürmeleri sağlanmaktadır. Evden eve nakliyat çalışmalarında şehirlerarası evini taşımak isteyenlere en kaliteli hizmetler verilmektedir. Ev sahiplerinin eşyalarını güvenle taşımaları için, en emniyetli kolaylıklar sağlanmaktadır. Ev eşyalarının paketlenmesinde en titiz çalışmaları sergileyen paketleme elemanları, her noktasını ambalaj malzemeleri ile koruma altına alarak güvenliğini sağlamaktadırlar. 

Burdur Şehirlerarası Nakliyat çalışmalarında ortaya çıkacak aksilikler için nakliyat şikayet bildirimleri konusunda   iletişim kanallarını sürekli müşterilerinin hizmetinde olacak şekilde düzenlemektedirler. Bu alanda bu güne kadar aksi bir durum oluşmamasına rağmen tedbiri hiçbir zaman göz ardı etmeyen Burdur Şehirlerarası Nakliyat  olabilecek nakliyat şikayet konularına da sürekli önem vermektedir. Eşya sigortalama konusunu hiçbir zaman atlamayan nakliyat firması müşterilerinin eşyalarını güvenle yerine ulaştırma konusunda titiz çalışmalar sergilemektedir. Bu konuda yaptığı çalışmalarda eşyalar paketlenmeden ekspertiz hizmeti sunarak sigortalama işlemini yapmaktadır. 

Burdur Haritası