İletişim

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Evden Eve
Ana Sayfa
oruçoğlu

Bursa Şehirlerarası Nakliyat

Bursa Şehirlerarası Nakliyat müşteri sayısını en geniş kitleye yaygınlaştırma çalışmalarını kendini sürekli yenileyerek sürdürmektedir. Bu alanda en iyi nakliyat firması olma yolunda ilerleme sağlarken, çalışmalarının tabanını yurt genelinde çeşitli alanlara yaymaya devam etmektedir. Şehirlerarası nakliyat konusunun içeriğinde taşıdığı yükler olarak, ev ve ofis taşımacılığında en önde gelen kaliteli nakliye firması olma özelliğini sürekli korumaktadır. Maddi kazanç yerine müşteri memnuniyeti kazancını ilke edinen şirket, bu ilke doğrultusunda en verimli taşımacılık hizmeti sunmayı hedeflemektedir. En yakından en uzağa yaptığı şehirlerarası taşımacılık alanında bu güne kadar olumsuz bir durum oluşmaması da hizmetlerinin kalitesini ortaya koymaktadır. 

Bursa Şehirlerarası Nakliyat kurulduğu günden bu güne kadar kazanmış olduğu tecrübeleri ile dürüst ve çalışkan elemanları sayesinde sürekli varlığını devam ettirmektedir. Çalışanlarının yenilikçi fikirleri doğrultusunda yükselişini devam ettiren Bursa Şehirlerarası Nakliyat, temiz işçilikleri ile de dikkat çekmektedir. En kaliteli nakliyat şirketi olarak günden güne sürekli kendini güncelleyen ekibimiz, gelişmeye açık ve teknolojiyi yakından takip eden bir potansiyele sahiptir. Bu amaçla müşterilerimizin hizmetine sunduğumuz araç filosu her geçen gün modern teçhizatlar ile donatılarak eşyalar emniyet altına alınmaktadır. 

Bursa Şehirlerarası Nakliyat çalışmalarında müşteri yorumlarına ayrıca hassasiyet göstererek nakliyat şikayet konularını sürekli gözetim altında tutmaktadır. Bu konuda yapılan müracaatları yerinde incelemeler yaparak olumsuzlukları anında bertaraf etmektedir. Özellikle evden eve nakliyat konusunda özel hassasiyet gösterterek, ev sahiplerinin eşyalarını güvenle teslim etmeleri konusunda değerlendirmeler  yapmaktadır. Ev eşyası ve diğer konularda teslim alınan eşyaların en başta eşya sigortalama işlemlerini yaparak müşterilerinin eşyalarını emniyet altına almaktadır. Her konuda gösterdiği hassasiyeti bu konu üzerinde de yoğunlaştırarak eşyaların teslim edileceği noktaya ulaşımında müşteri onayı alınmasının ardından işlemeleri sonlandırmaktadır. 

Bursa Haritası