İletişim

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Evden Eve
Ana Sayfa
oruçoğlu

Çanakkale Şehirlerarası Nakliyat

Çanakkale Şehirlerarası Nakliyat uzman ekip kadrosu ve en geniş araç filosu ile tüm yurtta en iyi nakliyat firması olarak çalışmalarını sürdürmektedir. En iyi olabilmenin şartlarını yerine getirirken öncelik müşteri memnuniyetini dikkate alarak çalışmalarına yansıtmaktadır. Uygun nakliye fiyatları konusunda yaptığı çalışmaları sürekli yenileyen nakliyat firması, öncelik sadık müşteri potansiyelini en yüksek seviyeye ulaştırma çalışmalarını yaparak işlerine değer katmaya devam etmektedir. Bir değil bin müşteri memnuniyeti hedefleyen Çanakkale Şehirlerarası Nakliyat, tüm yurt çapında her noktaya sınırsız nakliye hizmetleri sunarak, bu amacını yerine getirmeye çalışmaktadır. 

Çanakkale Şehirlerarası Nakliyat en iyi nakliyat firması olma yolunda ilerleyişini sürdürürken, teknolojiyi de yakından takip ederek, en başta mobil asansörler kullanım konusunda bu yöndeki ilerleyişini sürdürmektedir. Ayrıca rakipleri ile sürekli rekabeti ahlak kurallarını çiğnemeden yerine getirirken, öncü kuruluş olma özelliği ile örnek alınmaktadır. Yaptığı emniyetli nakliye hizmetleri sayesinde bu alanda hizmet veren diğer kuruluşlar tarafından çalışmaları yakından takip edilerek, aynı esaslar uygulanmaktadır. Taşımacılık sektöründe kendini sürekli yenileyen Çanakkale Şehirlerarası Nakliyat, çalışanların da disiplinli tavırlarını korumaları konusunda gözle görülür farklılıklar yaratmaktadır. Bu nedenle şehirlerarası nakliyat hizmetlerinin içinde yer alan evden eve nakliyat faaliyetlerinde ailelerin yakından takip ettiği çalışmaları, bu konuda takdir edilerek, tercih edilme sebebi olarak gösterilmektedir. 

Çanakkale Şehirlerarası Nakliyat eşya teslimlerinden önce sigortalı eşya taşıma faaliyetine ayrı bir önem vermesinden dolayı tüm müşterilerine karşı bu faaliyetini gerçekleştirmeden eşyalar araçlara yüklenmemektedir. Evden eve nakliyat hizmetlerinde ev ve ofis taşımacılığı konusuna da ayrı önem veren nakliyat firması, işlemlere başlamadan önce yerinde tespit çalışmaları sayesinde iş başlangıcından bitimine kadar ortaya çıkacak faaliyetlerin hazırlığını yapmaktadır. Bu arada vermiş olduğu ücretsiz ekspertiz hizmeti ile sigorta bedellerini en uygun sigorta fiyatları olarak belirlemektedir. 

Çanakkale Haritası