İletişim

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Evden Eve
Ana Sayfa
oruçoğlu

Çankırı Şehirlerarası Nakliyat

Çankırı Şehirlerarası Nakliyat firması olarak yılların birikimi tecrübelerimizi ve deneyimlerimizi günümüzde en iyi nakliyat firması olma yolunda kullanmaktan gurur duymaktayız. Yapılan tüm çalışmalarda müşteri memnuniyeti hedeflenmektedir. Bu anlayışla çalışmalarını yerine getiren ekibimiz yılların tecrübelerini hızlı ve seri hizmet sunumu olarak ortaya koymaktadırlar. Geniş araç filomuz Türkiye çapında dağılım göstererek her noktaya en kısa sürede hizmet götürmeyi amaç edinmekteyiz. Hızlı ve seri yaptığımız nakliye hizmetleri kapsamında emniyet ilk ilkemiz olmaktadır. İş başlangıçlarında topluca iş detayları ekip tarafından görüşülmesi esnasında önce emniyet sonra hareket prensibi her çalışana benimsetilmektedir.  

Çankırı Şehirlerarası Nakliyat önce emniyet sonra hareket bilincine sahip çalışanları sayesinde bu güne kadar olumsuz bir durumla karşılaşmaması, öncü kuruluş olmamızda bizleri gurur kaynağı olmaktadır. Bu alanda hizmet veren nakliyat firmamız büyümeye devam ederken de, bu anlayışı asla terk etmemektedir. Büyüme potansiyeli içinde olan şirketimiz, şehirlerarası nakliyat hizmetlerinin yanında, şehirlerarası evden eve nakliyat ve büro taşımacılığı, eşya depolama konusunda da son derece kaliteli hizmetler vermekteyiz. 

Çankırı Şehirlerarası Nakliyat daha öncede belirtildiği gibi emniyet konusuna verdiği önem çerçevesinde yapmış olduğu eşya sigortalama faaliyetinde, en uygun nakliye işlemleri yerine getirmektedir. Bu kapsamda sağlanan ekspertiz hizmeti firmamızın hizmeti olup ayrıca ücret uygulanmamaktadır. Ucuz nakliyat hizmetlerinin yanında uygun eşya sigortalama hizmeti ile de dikkat çeken çalışmalarımız rekabet seviyemizi yükseltmede bize katkıda bulunmaktadır. Evden eve nakliyat konusunda son derece titiz çalışmalar yürüten paketleme elemanlarımızdan yükleme elemanlarımıza, hatta sürücülerimize kadar tüm ekibimiz tecrübeleri ile eşya sahiplerine güven vermektedirler. Yapılan anlaşmalara sadık kalınarak taşıma süresince ekstra hiçbir olumsuz durum ortaya çıkmamaktadır.  günümüzde bir çok nakliyat firması iş başlangıcında konuşulan anlaşılan konulara mutabık kalmayarak sorunlar çıkarabilmektedirler. Bu konuda güvence olması açısından kesinlikle iş başlangıcında nakliyat sözleşmesi yapılarak kesin karara bağlanmaktadır. 

Çankırı Haritası