İletişim

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Evden Eve
Ana Sayfa
oruçoğlu

Çorum Şehirlerarası Nakliyat

Çorum Şehirlerarası Nakliyat geniş araç filosu ile değerli müşterilerinin tercihlerin sürekli ön planda tutarak faaliyetlerin sürdürmektedir. Bu düşünce ile çıkmış olduğu yolda en iyi nakliyat firması olmayı hedefleyerek, çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Teslim aldığımız eşyaları şehirlerarası yollarda en güvenli şekilde taşıyarak, son noktaya alındığı gibi sağlam teslim etmeyi amaç edinmekteyiz. Evden eve nakliyat konusunda da aynı titiz çalışmaları yürüterek müşterilerimizin taşınma ihtiyaçları oluştuğunda, en hızlı bir şekilde  araçlarımızı bu hizmete yönlendirmekteyiz. Şehirler arası yapılacak evden eve nakliyat hizmetlerinde öncelikle eşyaları yerinde tespit çalışmalarına tabi tutarak en uygun nakliyat fiyatı belirlenmekte ve kalitemizi bu alanda göstermekteyiz. Ön görüşmelerde yapılan fiyat belirlemeleri tahmini değerler olacağından, biz nakliyat firması olarak eşyaları gözle kontrol ettikten sonra kesin kararımızı eşya sahiplerine bildirerek, sonradan çıkacak sorunları baştan yok etmekteyiz. 

Çorum Şehirlerarası Nakliyat tüm yollarda her an karşılaşabileceğiniz en iyi nakliyat şirketi olarak her alanda taşımacılık hizmeti vermektedir. Eşya taşımacılığında kuruluşumuzdan bu güne kadar birikimlerimiz olan tecrübelerimiz ev ve işyeri eşyalarının nasıl taşınacağı konusunda hız kazanmamızda katkıda bulunmaktadır. Paketleme elemanlarımız özellikle ev eşyalarının ve ofis malzemelerin paketlemesinde en titiz çalışmaları sergilemektedirler. Hazır paketli mamullerin taşınmasında ve depolama çalışmalarında seri işlemler ortaya çıkararak, hızlı hizmet sunumunda önde gelen kuruluş olma özelliğimizi daima korumaktayız. 

Çorum Şehirlerarası Nakliyat çalışmaları kapsamında, evden eve nakliyat, ev ve ofis taşımacılığı, konut taşımacılığı, villa taşımacılığı, parsiyel taşımacılık, depolama, özel eşya taşıma, gümrükleme hizmetleri ile en geniş hizmet ağını kurmuş durumdayız. Aynı zamanda ekspertiz hizmetlerimiz ile de diğer rakiplerimizden her zaman bir adım önde olmamızı sağlayan nakliyat hizmetleri, çalışanlarımızın disiplini sayesinde süslenmektedir. Çorum Şehirlerarası Nakliyat ve taşımacılık şirketi olarak kurulduğumuz günden bu güne, olumsuz bir davranış sergilemeyen tüm ekibimiz firmamızın doğru yolda ilerleyişinde en büyük destekçileri olmaktadır. 

Çorum Haritası