İletişim

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Evden Eve
Ana Sayfa
oruçoğlu

Diyarbakır Şehirlerarası Nakliyat

Diyarbakır Şehirlerarası Nakliyat, şehirlerarası nakliyatta 1. Sınıf hizmet ve işçilik prensibiyle eşya paketlenmesiyle hizmet vermenin gereğini duyar. Diyarbakır Şehirlerarası Nakliyat taşınan eşyaların teminatı olarak sigortaladığı eşyaları hasarsız bir şekilde istenilen yere nakleden kuruluşlardan biri olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Diyarbakır Şehirlerarası Nakliyat günün modern koşullarında verdiği bu güvenle müşteri portföyünü en kısa zamanda genişletmiş, şehir dışı taşımacılıkta yüzde yüz müşteri memnuniyeti koşulları içerisinde nakliyat hizmetleri vermeye devam etmektedir.

Diyarbakır Şehirlerarası Nakliyat ev nakillerinde en son paketleme teknikleri doğrultusunda hiçbir eşyayı paketleme yapmadan ve ambalaj maddelerine sarmaksızın kapınızdan dışarı çıkartmamayı mesleki düstur edinen kuruluşlardan biridir. Paketleme işlemleri esnasında teknolojiye uygun olarak üretilmiş modern paketleme ve sarsıntıya dayanıklı ambalaj malzemeleri ve özel kartonlar kullanılır. Büyük boy eşyalar ve hacim kaplayan koltuk, kanepe ve dolap türü eşyalar muşambalı çift kat malzemeye sıkı olarak kaplanarak eşyanın kırılmasını ve tahribat oluşturmasını önleyecek tekniklerle muhafazaya alınır. Bu işlemleri aynı zamanda hijyen ve temiz ortamlardaki nakliye koşulları altında yürütür.

Diyarbakır Şehirlerarası Nakliyat sağlıklı ve güvenli şekilde yürüttüğütüm işlemlerinin yanı sıra taşıma yapılacak şehre program ve planlama dâhilinde kararlaştırılan saatte tüm araçlarını harekete geçirmeye dikkatli özeni ve titizliği gösterir. Diyarbakır Şehirler Arası Nakliyat işine olan saygısı ve müşteri memnuniyetiyle müşterilerinin taleplerine her zaman aksatılmadan hizmet vermeyi mesleki prensip edinen kuruluşlardan biri olmuştur. Her şeyde olduğu gibi nakliyat sektöründe verilen toplam kalite yönetimi prensip ve ilkeleri doğrultusunda hizmet vermeyi hedefleyen nakliyat kuruluşlarından biri olarak kendi bölgesinde ve tüm Türkiye’de akla gelenler arasına girmeyi başarmıştır. Diyarbakır Şehirler Arası Nakliyat aynı zamanda şehirlerarası taşımacılıkta deneyimli personeliyle değerli müşterilerinin öncülüğü olan bir firmadır.

Diyarbakır Haritası