İletişim

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Evden Eve
Ana Sayfa
oruçoğlu

Edirne Şehirlerarası Nakliyat

Edirne Şehirlerarası Nakliyat taşımacılık hizmeti alanında Trakya Bölgesi’nin akla gelen nakliye firmalarından biridir. Edirne Şehirlerarası Nakliyat taşımacılık sektöründe uzun yıllar Edirne’de hizmet veren, müşterilerinin beğenisiyle karşılanan firmalardan biri olmuştur. Edirne Şehirlerarası Nakliyat kaliteden ödün vermeksizin bu hizmeti sürdüren nakliyat firmalarından biridir. Edirne çıkışlı bir kuruluş olup Türkiye’nin 81 iline güvenilir ve kaliteli hizmet verebilen şehirlerarası taşımacılık hizmeti sunar. Bölgesinde ve sektöründe bilinir markalardan biridir.

Edirne Şehirlerarası Nakliyat bireysel müşterilerinin yanı sıra kurumsal şirketlere de yönelik nakliyat hizmeti verir. Edirne Şehirlerarası Nakliyat firma personeli ve kurumsal kimlik olarak müşterilerine kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan bir kuruluştur. Verdiği hizmet anlayışıyla standart üzeri çalışmalara imza atan Edirne Şehirlerarası Nakliyat v Ar-Ge çalışmalarına her gün ağırlık veren, sektördeki yenilik ve gelişmeleri yakından takip eden bir misyon edinmiştir.

Edirne Şehirlerarası Nakliyat  evden eve nakliye alanında yoğun faaliyet gösteren kuruluşlardan biri olup, bu alanda pek çok eşya taşımacılığında bulunarak müşteri memnuniyeti sağlayan bir kuruluş olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Firma dürüstlüğü ve etik çalışma yöntemini ilke edinen Edirne Şehirlerarası Nakliyat  eşya taşımacılığının yanında eşya nakliyesi çalışmalarına da profesyonel hizmetlerini sürdürmektedir. Firmamız  kurulduğundan bu yana sektörde edinilen tecrübeler ışığında taşımacılık esnasında müşterilerinin bütün beklentilerini karşılamayı vizyon edinen nakliyat firmalarından biridir. Edirne Şehirlerarası Nakliyat eşya taşınmasından önce görevlendirdiği eksper personeliyle eşya tespitinde bulunur. Paketleme aşamasında görevli personellerce gözetim altında büyük titizlikle yapılır. Ağır tonajlı eşyalar özel elemanlar tarafından yapılır. Edirne Şehirler Arası Nakliyat genişleyen araç filosu deneyimli personeli ile şehirlerarası nakliyat ve taşımacılık hizmetlerini en güvenli şekilde gerçekleştirmeyi amaçlayan kuruluşlardan biridir.

Edirne Haritası