İletişim

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Ekspertiz Hizmeti

Nakliyat ya da bir diğer bilinen adıyla taşımacılık faaliyetleri oldukça sorumluluk isteyen bir iş alanıdır. Bu alanda deneyimli olmak kadar sorumluluk alabilme ve taşınacak eşyaları kendi eşyası gibi görerek bu bilinçle onları emanetine alabilme de önde gelen etik kurallarından birisini oluşturmaktadır. Bu bakımdan söz konusu hizmet alanına yönelik olarak taşımacılık hizmetleri yerine getirilirken kesinlikle müşteri memnuniyeti esasında sorumluluk alınarak 0 müşteri memnuniyeti anlayışı gözetilerek şehirlerarası nakliyat hizmetine başlanmalıdır.

Aksi takdirde söz konusu taşımacılık faaliyetlerine gölge düşecektir. İşte bu bakımdan da söz konusu nakliyat işlemleri boyunca müşterilerimize bu anlayış doğrultusunda vermiş olduğumuz taşımacılık faaliyetlerinde hep yanlarında olarak nakliyat işlemlerinde Oruçoğlu nakliyat firmasının farkını herkese gösterdik. Uzun yıllar boyunca bu alanın önde gelen sektörel kalitesi olarak hizmetlerimizi yerine getirerek nakliyat çalışmalarımızın vermiş olduğu güçlülükle 0 müşteri odaklı çalışma ilkemizin bir gereği olarak taşımacılık konusundaki farkımızla hareket etmekteyiz.

ŞEHİRLERARASI NAKLİYATTA FARKLI YANIMIZ

Şehirlerarası nakliyat hizmetlerimiz boyunca sizlere sunmakta olduğumuz başlıca taşımacılık faaliyetlerimizde eşyalarınızı güvenle alıyor ve onları anında ulaştırmak istediğiniz adrese, adrese tam teslimat garantimizin getirdiği bir hizmet portremizin bir gereği olarak çalışmalarda bulunduruyoruz. Hemen sizler de sizler için sunmuş olduğumuz bu hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız anında bizimle iletişime geçerek bu farklı hizmet anlayışımızı görebileceksiniz.

KALİTEDEN ÖDÜN VERMİYORUZ

Sorumluluk bilincimizin bir gereği olarak sizlere sunmuş olduğumuz başlıca temel hizmetlerimizde kesinlikle ama kesinlikle hizmet anlayışımızın bir gereği olarak şehirlerarası nakliyat taşımacılığımızda kaliteden ödün vermeksizin çalışmalarımıza büyük bir hızla devam ediyoruz. Verdiğimiz bu hizmetlerimizde bizim firmamıza olan güven hassasiyetinizi hiçbir şekilde zedelemeyecek olan profesyonel hizmet işçiliğimizi sizlerle buluşturarak anında bu işçiliğimizle sizlerin yanında yer almaktayız.

Hemen bize haftanın 7 günü 24 saat boyunca 7/24  çalışma ilkemizin bir gereği olarak müşteri hizmetlerimizden ulaşabilir ve böylelikle sizlerin istediği şekilde tüm Türkiye’ye hizmet sağlamakta olan firmamızdan kesintisiz olarak hizmet talep edebilirsiniz. Müze taşımacılığından bilgi ve belge taşımacılığına, kargo taşımacılığından eşya taşımacılığına varıncaya kadar her alanda yanınızda olmak için heyecanla sizleri bekliyoruz.