İletişim

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Evden Eve
Ana Sayfa
oruçoğlu

Eskişehir Şehirlerarası Nakliyat

Eskişehir Şehirlerarası Nakliyat kurulduğu günden bu yana yılların tecrübesi ve iş sorumluluğu ile bireysel ve kurumsal müşterilerine taşımacılık hizmetleri sunmayı kabul ediyor. Eskişehir Şehirlerarası Nakliyat eşya taşımacılığı, resmi daire taşımacılığı, ofis ve büro taşımacılığı, şirket ve banka taşımacılığı, parça yük taşımacılığı, depolama-yerleştirme hizmetleri, ambalajlama vb. koşulsuz hizmetleri sağlıklı ve sorunsuz olarak profesyonel hizmet ekibiyle belirtilen kalite standartlarına uygun olarak yerine getirmektedir.

Eskişehir Şehirlerarası Nakliyat evden eve nakliye konusunda da çözümler sunmayı hedeflemiş bir firmadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız verdiği hizmet koşullarında en iyi hizmeti en güvenilir, en sağlıklı ve en rahat biçimde yerine getirmeyi amaçlamaktadır. Eskişehir Şehirlerarası Nakliyat müşteri ihtiyaçları doğrultusunda hizmeti en iyi şekilde cevaplamayı hedeflemektedir. Müşteri direktifleri doğrultusunda eşyalar kırık ve döküğe mahal bırakılmaksızın itinayla sarılıp paketlenerek özel kolilere yerleştirilir. Bütün bu işlemlerden sonra toplam eşyalar sigortalanarak diğer noktaya nakliye yapılmaktadır. Firmamız daha iyi hizmeti kendine misyon, en iyi hizmeti ise vizyon edinen firmalardan biri olmuştur. Eskişehir Şehirlerarası Nakliyat yüzde yüz müşteri odaklı çalışarak şehirlerarası nakliye hizmeti vermektedir. Eşyaların zarar görmemesi için paketleme ve ambalajlama aşamalarında firma personeli tarafından büyük titizlik ve hassasiyet gösterilmektedir.

Merkezi Eskişehir olan Eskişehir Şehirler Arası Nakliyat şehirlerarası evden eve nakliyat ve taşımacılık alanında Türkiye’nin her yerine sorunsuz hizmetler sunmaktadır. Firmamızın ana hedeflerinden biri olan değerli müşterilerimize en kaliteli taşıma ve nakliye hizmeti vererek başarımızı daha yükseğe çıkarmaktır. Aynı zamanda müşterilerimize olan yakınlık ve sıcak bağlarla onlara profesyonel, işinden asla ödün vermeyen, kalite anlayışımız dayalı hizmetler, ekonomik ve hesaplı çözümler sunmayı görevlerimizin parçalarından biri olarak kabul etmekteyiz.

Eskişehir Haritası