İletişim

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Eşya Depolama

İş değişikliği sebebi ile tayin sebebi ile emeklilik sebebi ile ya da başka özel sebeplerden dolayı şehir değiştirmek zorunda ve evinizi de taşımak zorunda kalabilirsiniz. Bu tarz beklenmedik durumlarda başka bir şehirden ev bulmak, eşyaları toparlamak, evin temizliği ve tadilatı ile uğraşmak, yasal prosedürleri takip etmek ve daha bir sürü işinizin yanında bir de ev taşımak gibi büyük bir yükün altına girmeniz gerekir. Sizleri bu yükün altından kurtarmak amacı ile kurulan Oruçoğlu Nakliyat şirketimiz her türlü evden eve ve şehirden şehre taşımacılık hizmet vermektedir.

Eşyalarınızın bizim görevli arkadaşlarımız tarafından toparlanması ve paketlenmesi sadece saatler içinde halledilmiş olur. Eşyalarınızın araca yüklenmesi için ise asansörlü sistemler kullanılarak hem yüksek hız sağlanır hem de eşyalarınızı merdivenden ya da dar kapılardan geçirmek zorunda kalmadan taşımış oluruz. Şehirlerarası nakliyat için en uygun yöntemlerden biri olan asansörlü ve vinç kaldırmalı evden eve nakliyat sistemlerimiz ile sizlere yeni eviniz ve yeni şehrinizde hem iş ortağı hem de dert ortağı olmak için buradayız.

En Uygun Taşıma Sistemi Bizde

Taşınma öncesi dilerseniz firmamız tarafından size bir eksper gönderilerek hizmetin kullanımı ile ilgili bilgileri aynı zamanda da evinizin ve eşyalarınızın miktar ve durumlarına göre taşınma sürecinin nasıl işlemesi gerektiği ile ilgili bilgileri size vereceklerdir. Bu sayede taşınma işlemi başlamadan ve bizlerle sözleşme imzalamadan önce evinizde şehirlerarası nakliyat işlemi için kaç ekip arkadaşımız görevlendirilecek ve kaç saatte taşınma işlemi tamamlanacak bu bilgilere sahip olup kendi programınızı da buna göre ayarlamanız mümkün olmaktadır.

Eşya Depolama Hizmeti

Bazı durumlarda yasal ya da özel sebeplerden dolayı evinizi boşaltmak ve bir süreliğine de eşyalarınızı geçici bir alanda tutmak isteyebilirsiniz. Bu konularda da size yardımcı olmak için eşya depolama hizmeti veriyoruz. Eşya depolama sayesinde eşyalarınız tıpkı evden eve nakliye esnasında taşındığı gibi paketlenmekte ve temizlenmiş depolama alanlarına taşınmaktadır. Eşyalarınız istediğiniz sürece ve ücretini ödediğiniz sürece depolarda açılmadan saklanılabilir ve sonrasında da istediğiniz eve nakliyat yöntemleri kullanılarak ekibimiz tarafından taşınma işlemine başlanabilir.