İletişim

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Fabrika Taşıma

Fabrika taşıma hizmetleri adına özellikle şehirlerarası nakliyat hizmeti kapsamında bu işlem büyük bir titizlik içerisinde yapılmalıdır. Burada en önemli konu hiç şüphesiz fabrika bünyesinde yapılan üretimlerin herhangi bir şekilde aksamadan gerçekleştirmeye devam etmesidir. Bunun için ise bu alanda uzman bir ekspertiz ile fabrika içerisindeki tüm eşyalar detaylı bir şekilde kontrol edilerek öncelikle hangi eşyaların nakliyat yapılmasının daha doğru olduğu konusunda bir rapor çıkarılır. Bu rapor eşliğinde firmamız bünyesinde gelen ve bu alanda uzman çalışanlar ile belirli bir süre içerisinde eşyalar birbirinden farklı araçları yüklenerek şehirlerarası diğer fabrikaya doğru yola çıkarılır. Bu sayede eski adresteki fabrikada üretim hala devam eder ve kar marjında herhangi bir azalma yaşanmaz.

Profesyonel bir taşımacılık hizmet

Ülkenin herhangi bir yerinde ve yurt içi ya da yurt dışı olmak üzere mesafe ne kadar uzak olursa olsun hiç fark etmez fabrika taşıma hizmetleri adına şehirlerarası taşıma noktasında profesyonel bir hizmet sunulmaktadır. Tüm fabrikalarındaki eşyalar veya cihazlar bu alanda büyük bir tecrübe kazanmış uzman ekip kapsamında yeni adresi ne götürülür. Bunun için tek yapmanız gereken hemen bizimle iletişim kurmak ve böyle dev bir organizasyon adına üstelik çok uygun fiyatlar bünyesinde hizmet almaktır. Ayrıca bu konuda birbirinden değişik tır ya da kırkayak ve farklı boyutları kamyonlar eşliğinde fabrikadaki tüm eşyalar özel ambalajları ve kutulara alınarak en ufak bir sorun yaşamadan sorunsuz bir biçimde yeni adrese götürmektedir.

Birbirinden değişik hizmetler

Fabrika taşıma hizmetlerinin yanı sıra firmamız kapsamında evden eve nakliyat ya da ofis taşımacılığı de birlikte tarihi değeri oldukça büyük olan paha biçilemez eserler ya da tablolar ile birlikte piyano çeşitleri gibi daha birçok farklı işlem şehiriçi veya şehirlerarası nakliyat hizmeti adına firmamız bünyesinde gerçekleştirilmektedir. Üstelik çok uygun fiyatlar bünyesinde gerçekleştirdiğimiz bu profesyonel taşımacılık hizmeti adına tüm eşyaları için sağladığınız sigorta bünyesinde de ayrı bir güven sunarak eşyalarınızı söz verdiğimiz zaman kapsamında güvenle taşımaktayız. Bütün bu farklı nakliyat hizmetleri için hemen kolayca bizimle iletişim kurabilirsiniz.