İletişim

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Fuar Stand Taşıma

Bu yıl birbirinden farklı fuar çeşitleri özellikle başta İstanbul olmak üzere ülkenin birçok farklı noktasında gerçekleşmektedir. Ancak bu kapsamda hem kurulum anında hem de kaldırma işlemleri sırasında fuar stand taşıma işlemleri profesyonel bir hizmet altında gerçekleşmeli ve düzenli bir şekilde işini bilen kişiler tarafından kaldırılmalıdır. Fuar bünyesinde bulunan standlar ya da diğer değişik malzemeler adına kurulum ve kaldırma işlemlerinde farklı çalışmalar yapılır ve ardından buna göre araçları yüklenir. Bu konuda sizlere kusursuz bir hizmet vermek sureti ile en iyi desteği sunarak birbirinden değişik fuarlar bünyesinde hem açılış hem de kapanış adına nakliyat hizmetlerini vermekteyiz. İster şehirlerarası nakliyat istenirse de şehir içi fuar kapsamında organizasyon alanına götürülecek olan eşyalar eksiksiz bir biçimde araçlara yüklenir ve aynı şekilde organizasyon sona erdikten sonra da tekrar araçlara yüklenerek taşınma işlemi gerçekleştirilir.

Profesyonel bir destek

Firmamızın kurulduğu günden bu yana birçok değişik fuar organizasyonu için yaptığımız taşıma hizmetlerini sizlere de aynı güven içerisinde sunmaktayız. Müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuz fuar stand taşıma işlemleri noktasında organizasyon içerisinde kullanmanız gereken tüm eşyalarınızı buna uygun araçlar bünyesinde taşımakta ve sizlere sağladığımız hızlı hizmet bünyesinde zamanından önce tüm kurulumları gerçekleştirmenize olarak tanımaktayız. Farklı boyutlarda stand çeşitleri ile birlikte diğer eşyaları da düzgün bir biçimde fuar alanına getirmekte ve ayrıca tüm monte ile demonte işlemlerini de firmamız bünyesinde gerçekleştirerek sizlere fuarın keyfini çıkarma olanağı sunmaktayız.

Uygun fiyatlar kapsamında güvenilir bir hizmet

Bir yıl içerisinde yoğun bir şekilde gerçekleşen fuar organizasyonları adına Şehirlerarası ya da şehir içi ülkenin her noktasına stand çeşitlerini ve diğer tüm eşyalarınızı taşıtmak için tek yapmanız gereken hemen bizimle iletişim kurmaktır. Sigorta kapsamına aldığımız tüm eşyalarınız, güven içerisinde götürülmekte ve  aynı şekilde organizasyon sonrası tekrar taşınma işlemi sunulmaktadır. Sizin burada tek yapmanız gereken organizasyon bünyesinde yapacağınız tanıtımlara odaklanmanız ve şehirlerarası nakliyat işlemlerinin hepsini bize bırakmanızdır. Çok uygun fiyatlar altında ve son teknoloji cihazlar ile birlikte kaliteli araçlar bünyesinde sağladığımız hizmeti her daim bizimle alabilirsiniz.