İletişim

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Evden Eve
Ana Sayfa
oruçoğlu

Gaziantep Şehirlerarası Nakliyat

Gaziantep Şehirlerarası Nakliyat taşımacılık ve nakliyat alanında kaliteli hizmetin doğru firmasıdır. Kuruluş aşamasından bugüne kadar olan taşımacılık hizmetlerimizi en doğru, en bilinir, en sağlıklı, en risksiz şekilde yerine getirmenin bilincindeyiz. Kuruluşumuz ofis, büro ve ev taşımacılığında en son teknoloji araç ve ekipmanlarla daha iyi hizmet vermeyi hedefleyen kuruluşlardan biri olmaktadır.  Bizleri tercihte bulunan tüm müşterilerimize teşekkürlerimizi bir borç biliyoruz. Gaziantep Şehirlerarası Nakliyat tüm taşımacılık hizmetlerini kusursuz ve mükemmel şekilde yerine getiren firmalardan biri olmaktadır. Ev eşyası taşımacılığında ambalajın ne derece önemli olduğunu idrak eden firmamız hassas önem kazanan eşyalarınızı balonlu naylon ve kalın streç filmlerle her yeri kapatılacak şekilde ambalajlayarak yolda kırılma veya hasar meydana gelecek durumlara karşı paketleme yaparak gereken önlemleri alır. Gaziantep Şehirlerarası Nakliyat uzun mesafeli taşımalarda gözünüzün arkada kalmayacağı firmadır.

Şehirlerarası nakliye işlemleriniz firmamızın uzman personeli tarafından hassasiyet içerisinde yapılarak varış noktasına sorunsuz olarak ulaştırılır. Firmamızın en büyük hedeflerinden biri müşterilerimizin nakliye ve taşıma işlemlerini daha ucuz şart ve koşullarda hızlı, daha güvenli taşımayı sağlamaktır. Ofis ve büro mobilyalarınız uzman personelimiz tarafından yerinde sökülüp diğer varış noktasında takılır. Müşterilerimizin eşyaları çalışma koşul ve şartlarımızın dışında sarılıp ambalajlama yapılmadan araçlarımıza yüklenmez.

Gaziantep Şehirlerarası Nakliyat hizmette sınır tanımayan nakliye firmalarından biridir. Eşyalarınız yol boyunca sigorta garantisi altındadır. Elemanlarımızdan doğacak herhangi bir hasar karşısında ise zarar firmamız tarafından karşılanmaktadır. Sigortalı sistem sayesinde tüm eşyalarınızı güvence altına alırız. Gaziantep’te müşterilerinin güvenini kazanan firmamız bu güven oluşumunu vaatte bulunduğu her işin arkasında durarak başarıya imza atmıştır. Müşterilerimizin memnuniyeti firmamız için değerlerin en büyüğü kabul edilmektedir. Bizim daha iyi geleceğimiz ‘en iyi olmak gerektiğine inanmaktan’ geçmektedir.

Gaziantep Haritası