İletişim

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Evden Eve
Ana Sayfa
oruçoğlu

Giresun Şehirlerarası Nakliyat

Şirketimiz geniş araç filosu ve deneyimli kadrosuyla şehirlerarası nakliye ve taşımacılık hizmetlerini yerine getirmiş köklü firmalardan biridir. Giresun Şehirlerarası Nakliyat ofis, büro, iş yeri ve ev gibi mekânların nakliyesinde Giresun’da en tercih edilen firmalardan biri olmaktadır. Şirketimiz bünyesinde taşımacılık sistemlerini geliştirerek artan müşteri memnuniyetiyle taşımacılık sektöründeki yoluna başarıyla devam etmektedir. Tarafımızdan talep edilen hizmetlerde taşınacak her türlü ürün, eşya, mal ve ekipmanları sigorta teminatıyla garanti altına almaktayız. Şirketimiz Şehirlerarası Nakliyat  alanında bölgenin en hatırı sayılır firmalarından biri olmayı kendine görev bilmektedir.

Taşıması gerçekleştirilecek her işimiz tarafımızca ciddiye alınarak gerçekleştirilmektedir. İşimizde kaliteyi, titizliği ve üstün hizmet anlayışını hep ön planda tutmayı bildik bundan sonrasında da bileceğiz. Firmamız bünyesindeki üstün kaliteye sahip elemanlar, her gün gelişen modern araç filomuzla standart ötesi hizmet ve kaliteyi vermek için bu yola baş koyduk. Her geçen gün başarı merdivenlerini çıkmaya devam ediyoruz. Giresun Şehirlerarası Nakliyat firması olarak gelişen çağımızın değişen modellerine uygun tarzda bu çalışmalarımız sürdürülmektedir. Bizler hizmet bağlamında ‘toplam kalite yönetimi’ nin her alanda olduğu gibi kendi sektörümüzde de ne denli önem taşıdığının bilincinde olanlardanız. Giresun Şehirlerarası Nakliyat olarak sadece bölgesel değil tüm Türkiye’nin her noktasına, birimine taşımacılık hizmeti sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Şirketimiz yıllar boyu taşımacılık sektöründe iyi ve sağlam projelere imza atan, aynı zamanda lider olma yolunda emin adımlarla yürüyen bir kuruluş olarak en iyi hizmeti vermeyi taşımacılık sektöründe farklı bir yere gelmeyi vizyon ve misyon olarak kabullenmiştir. Portföyümüzde bulunan müşterilerimizin kuruluşumuz konusunda daima olumlu düşünceleri ana ilkelerimizden biri olmuştur. Müşterilerimize sağladığımız bu güven bizleri daima güçlendiriyor ve onur yaşatıyor. 

Giresun Haritası