İletişim

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Evden Eve
Ana Sayfa
oruçoğlu

Hakkari Şehirlerarası Nakliyat

Hakkari Şehirlerarası Nakliyat firması olarak bölgesel olarak ilk adım atmış firmalardan biri olarak bilinmektedir. Koşulsuz, kaliteli ve hızlı hizmet anlayışına bağlı kalan firmamız şehirlerarası taşımacılıkta müşteri memnuniyeti sağlamış bir konum elde etmiştir. Hakkari Şehirlerarası Nakliyat hizmetlerinde ev eşyası, ofis ve büro eşyası, parça eşya taşımacılığında çıtasını yükselten ve her geçen hizmet değerine değer katan firmadır. Şehirlerarası taşımacılıkta müşterilerine bir telefon kadar yakınlık sağlar. Hakkari Şehirlerarası Nakliyat monte ve demonte ekipleriyle eşyaların tüm montajı yapılarak kurulum sağlanmaktadır. Firmamız personeli tarafından taşınacak eşyaların tümü özel paketleme ambalajlama malzemeleriyle paketlenip koli içine konularak muhafaza altına alınmaktadır.

Hakkâri Şehirlerarası Nakliyat olarak eşyalarınız 7/24 nakliye hizmetleri vermektedir. Nakliye filomuzdaki tüm araçlar periyodik olarak steril edilmekte ve her an temiz durumda tutulmaktadır. Eşyalar en steril şartlarda kirlenmeksizin taşınmaktadır. Müşteri memnuniyeti doğrultusunda eşyalarınızın taşınma aşamasında eşyanın hacmine göre araç temin edilir, taşıma ekipleri gerekli malzeme ve ambalajlamayı temin eder, montajı sökülen eşyalar korunaklı kutularda muhafazaya alınır, nakliye edilen bölgeye eşyaların sevkiyatı yapılır, eşyalar ekiplerimiz tarafından kutularından çıkarılır, montajı sökülen eşyaların yeni mekân içi montajları tekrar yapılır, elektronik eşyaların montajı ve kurulumu yapılır, müşteriye anahtar teslimi olarak hizmetimiz sonlandırılır. Firmamızda belirtilen program asla aksatılmamakta ve program dışına çıkılmamaktadır.

Teminat olarak verdiğimiz her şey yerinde ve zamanında gerçekleşir. Eşyalarınızın asla zarar verilmesine müsaade edilmemektedir. Yeni taşınılan mekânda dışarıdan herhangi bir usta veya tamirci getirilmesine mahal bırakılmaz. Taşıma elemanlarımız aynı zamanda bu işlerle ilgili eğitimlidir. Firmamız köklü bir deneyime sahip olup Türkiye’nin her tarafına, her şehrine ve her ilçesine şehirlerarası eşya taşımacılığı konusunda gereken desteği tüm müşterilerine sunmaktadır.

Hakkari Haritası