İletişim

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Evden Eve
Ana Sayfa
oruçoğlu

İçel Şehirlerarası Nakliyat

Nakliyat işlerinde yılların verdiği deneyim ile müşterilerine hizmet veren İçel Şehirlerarası Nakliyat yaptığı her evden eve nakliyat işlerinde gerekli istatistikleri tutmak suretiyle nakliyatta yaşanmış olan tüm sıkıntılarınızı bir daha yaşamamanız adına çözümler üretmektedir. Nakliyat işinin bizzat başında yetkili personeliyle duran firmamız müşterilerinin bu sıkıntıları yaşamamaları için elinden gelen azami gayreti göstererek tüm taşınma sürecini dikkatle takip etmektedir. Burada amaç hem müşterilerini bu tarz durumlara karşı korumak, hem de eşyaların hasar görmesini engelleyerek milli servete katkı sağlamaktır.

Evden Eve Nakliyat Ciddi Bir İştir

Evden eve nakliyat fiyat hesaplamasından tutun da eşyaların paketlenmesinden taşınmasına ve hatta yeni yerlerine montajlanmış vaziyette yerleştirilmesine kadar ciddiyet isteyen bir iş koludur. İçel Şehirlerarası Nakliyat bu ciddiyetini taşınmanın her anında korumakta olup, taşınma işlerinin sürekliliği konusunda ileriye dönük kendini geliştirme çabasını da göstermektedir. Nakliyat anında müşterilerine taşınma sürecini an be an aktaracak kadar işine hakim olan firmamız özel araçlarıyla sizlere konforlu taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Firmamız müşteri temsilcileri ile taşınma süreci bitimine kadar sizlere destek vermeye devam eder. 

Eşyalarınız İçel Şehirlerarası Nakliyat eksperleri tarafından teslim alınır ve nakliye sonrasında hasarsız olarak tutanakla teslim edilir. Yeni evinize taşınan eşyalarınızı istediğiniz noktalara yerleştirmeden işimizi bitirmeyiz. Ayrıca nakliye başlamadan, paketleme esnasında bile, daha önceden hasar görmüş basit eşya tamirlerini ücretsiz olarak yapmaktayız. Müşteri memnuniyeti, taşınacak bir yakına firmamızın önerileceğinin garantisidir.

İçel Harıtası