İletişim

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Evden Eve
Ana Sayfa
oruçoğlu

Isparta Şehirlerarası Nakliyat

Genellikle şehirlerarası nakliyat maliyetleri hesaplanırken sadece iller arası mesafelerin maliyet hesaplamasında kullanılması büyük hatalara neden olmaktadır. Isparta Şehirler arası Nakliyat Taşıma işlerinde ilçeden ilçeye fiyat vermek suretiyle taşınma sonrasında oluşabilecek fiyat karmaşasına da son vermektedir. 

Şehirlerarası Nakliyat Sorunları

Şehirlerarası ev taşıyan birçok kişi anlaştığı firmanın dışında farklı bir firma tarafından eşyasının taşındığına şahit olmaktadır. Bunun nedeni müşteri kaçırmamak için ucuz teklif verip başka firmayla çift eşya taşıyarak maliyet azaltma yoluna gidilmesidir. Isparta Şehirler arası Nakliyat kesinlikle eşyanızı tek olarak taşımaktadır. Böylelikle müşteri memnuniyetsizliğinin önüne geçen Isparta Şehirler arası Nakliyat, sorunsuz bir şekilde eşyalarınızı yeni yerine ulaştırır. Evden eve nakliyat firmalarının en iyilerinden birisi olan firmamız, taşınacak tüm eşyalarınızı anlaşma esnasında kaydederek sigortalattırmakta ve tüm eşyalarınızın sorumluluğunu üzerine almaktadır. 

Taşınma esnasında demontaj, taşıma ya da montaj esnasında gerek kaza sonucu gerekse dikkatsizlik neticesinde eşyalarınız zarar görebilir. Isparta Şehirler arası Nakliyat her konuda zararınızı karşılamayı taahhüt ediyor. Nakliye esnasında meydana gelebilecek kaza, hırsızlık gibi nahoş durumlarda da Isparta Şehirler arası Nakliyat Firması sigorta kapsamında tüm zararınızı üstlenmektedir. Nakliyat fiyatı hesaplanırken tüm bu ihtimalleri göz önünde bulunduran firmamız asgari bir fiyat karşılığında azami müşteri memnuniyeti sağlama hedefini taşımaktadır. Eşyalarınız firmamızla güven içerisinde taşınacaktır buna emin olabilirsiniz. Bırakın eşyalarınızı deneyim taşısın, siz yeni evinizin keyfini çıkartın.

Isparta Haritası