İletişim

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Evden Eve
Ana Sayfa
oruçoğlu

İstanbul Şehirlerarası Nakliyat

Sahip olduğu deneyimi ve ileri görüşünü devamlı yenileyerek nakliyat çalışmalarına devam eden İstanbul Şehirlerarası Nakliyat gerek parça eşya taşınmasında, gerekse evden eve nakliyat taşımalarında teknolojiyi sonuna kadar kullanmaktadır. Nakliye ücretleri konusunda gayet uygun olan fiyatlarıyla, asansörlü taşımacılık, yetkin nakliye araçları, üstün kargolama hizmetleriyle marka olma yolunda ilerleyen İstanbul Şehirlerarası Nakliyat her geçen gün daha da çok tercih edilerek kalitesini ispatlamaktadır. İstanbul Evden Eve Nakliyat daima eşyalarınızı tüm hasarlara karşı sigortalayarak çalışmaktadır.

Nakliyatta Profesyonellik

İstanbul Evden Eve Nakliyat konusunda minimum fiyatlarla maksimum kalite çerçevesinde çalışmaktadır. Eviniz, ofisiniz ya da parça eşyalarınız kısa sürede ve hasarsız olarak yeni yerine yerleştirilmektedir. Avantajlı fiyatlar dahilinde profesyonel bir ekiple güvenilir taşımacılığın İstanbul Şehirlerarası Nakliyat adresi olan firmamızı tercih etmeniz için bir çok neden sıralanabilir. Şehirlerarası nakliyat işlerinde eşyaların taşımaya doğru şekilde hazırlanması çok önemlidir. Mobilyalarınız usulüne uygun olarak sökülerek paketlenir. Her eşya için kendine has paketleme malzemelerinin kullanıldığı firmamızda her şey profesyonelce yapılmaktadır. 

Evinizi taşımak istediğinizde gözünüzde büyüyen tüm işlemler İstanbul Şehirlerarası Nakliyat için çok kolaydır. Gerek eşyalarınızın toplanmasında, kolilenmesi, ambalajlanması ve taşınması işlemlerinde, gerekse yeni evinize yerleşmesi anında tüm işlemler hassasiyetle yapılır ve işinin uzmanı personel tarafından gerçekleştirilir. Zahmetsiz ev taşıması olur mu demeyin, bırakın tüm zahmeti İstanbul Şehirlerarası Nakliyat çeksin. Kaliteli ve profesyonel taşımacılık işini bize bırakın, içiniz rahat olarak taşının.

İstanbul Haritası