İletişim

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Evden Eve
Ana Sayfa
oruçoğlu

İzmir Şehirlerarası Nakliyat

Başka bir şehire yerleşeceksiniz ve ofisinizi taşımak istiyorsunuz. Bu konuda deneyimli ve profesyonel hizmet almak isteyen herkes için İzmir Şehirlerarası Nakliyat tavsiye edilmektedir. Ofis taşımacılığı alanında sektörünün en profesyonel hizmetini sunan firmamız, nakliye esnasında ofis eşyalarınızın tamamını sigorta kapsamında garanti altına almaktadır. Tüm nakliye işlemleri boyunca eşyalarınızın başına gelebilecek hasar, kaza ya da hırsızlığa karşı garanti veren firmamız bu garantiyi deneyimli çalışanlarına dayanarak verebilmektedir.

Ofis, Ev Ya da Parça Eşya Taşımacılığı

İzmir Şehirlerarası Nakliyat olarak ege bölgesinden başlayarak yurdun her köşesine nakliyat hizmetlerini güvenle sunmaktayız. Dilerseniz evinizin sadece bir bölümünü, beyaz eşyalarınızdan tutun yatak odası takımına kadar tüm parça eşyalarınızı sigorta kapsamında garanti altına alarak nakliye edebiliriz. Dilerseniz tüm eşyalarınızı evden eve paketlemek suretiyle taşıyabiliriz. Ofisiniz bize emanettir. İsterseniz farklı bir tarihe taşınmak üzere eşyalarınızın depolanmasını sağlayabiliriz. İzmir Şehirlerarası Nakliyat daima müşterilerine en kaliteli işleri en uygun fiyatlara sunmaktadır.

Nakliyede Firma Garantisinin Önemi

İzmir Şehirlerarası Nakliyat olarak uzman ekspertiz hizmeti sunmaktayız. Eşyalarınızı mahallinde görüp, tüm detayları konuştuktan sonra fiyatlandırma yapmaktayız. Tüm çalışanlarımız nakliyat işine yıllarını vermiş emekçilerdir. Mobilyalarınızın demontajı ve montajı uzman personel tarafından yapılmaktadır. Nakliye sırasında kullanılan tüm araçlar son teknolojidir. Yüksek katlardan asansörlü taşımacılık yapan firmamız eşyalarınızın yerine hasar görmeden ulaştırılabilmesi adına azami özeni göstermektedir. İzmir Şehirlerarası Nakliyat bizce herkese bir gün lazım.

İzmir Haritası