İletişim

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Evden Eve
Ana Sayfa
oruçoğlu

Kars Şehirlerarası Nakliyat

Nakliye firması seçimi yaparken zorlananlar için Kars Şehirlerarası Nakliyat güvenilir ve kaliteli çözümler sunmaktadır. Firmamız yetkili ve deneyimli personellerince en küçük bir detay bile atlanmadan, eşyalarınız zarar görmeden yeni adresiniz taşınır. Taşınacak tüm eşyalar kazalara ve hırsızlığa karşı sigorta yapılarak olası hasarları sigorta kapsamında firmamızca karşılanır. 

Müşteri Memnuniyeti Yeni Müşteridir

Nakliyat Firmalar arasında referans gösterilmek isteyen Kars Şehirlerarası Nakliyat, müşterilerinin memnuniyeti ile yeni müşteriler kazanacağının farkında olarak taşıma işlemlerini gerçekleştirir. Şehirlerarası nakliyat işlerinde fiyat tekliflerini ekspertiz eşliğinde veren firmamız, en küçük detayı bile planlamakta ve olası fiyat farklılıklarının da baştan önüne geçmektedir. Fiyat teklifi verilirken eşyaların nasıl toplanacağı, paketlemelerin ve demontajların nasıl yapılacağı, nasıl taşınacağı ve ne zaman teslim edileceği konularını müşterilerine detaylandırarak aktaran firmamız yüksek binalardan taşınmalarda asansörlü sistem kullanmak suretiyle taşınmayı kolaylaştırmaktadır.

Asansörlü Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası taşımacılık sektöründe çok farklı ücretlendirmeler yapılmakta olup,  firmamız teknolojik gelişmeleri yakında takip etmekte ve bu özelliğini müşterilerine yansıtmaktadır. Kars Şehirlerarası Nakliyat taşınma işlemlerinde Asansörlü taşıma sistemlerini kullanılmaktadır. Büyük ve ağır eşyalarınızın zarar görmemesi açısından ve daha kısa sürede yüklenip, yerleştirilmesi için hizmetinize sunduğumuz asansör sistemimiz son teknoloji ürünüdür. Kars Şehirlerarası Nakliyat fiyatlarını değerlendirirken alacağınız hizmetleri göz önünde bulundurmanızı, eşyalarınızın zarar görmeden yeni evinize taşımak, zarar görmüşse bu zararı tanzim edecek sigortadan faydalanmak istiyorsanız sizler de Kars Şehirlerarası Nakliyat’ı tercih etmelisiniz.

Kars Haritası

Şehirlerarası Nakliyat Fiyat Hesaplama