İletişim

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Evden Eve
Ana Sayfa
oruçoğlu

Kastamonu Şehirlerarası Nakliyat

Türkiye’de hemen hemen her şehirde birçok nakliye firması bulunmakta ve güvenilir ve kaliteli taşımacılık hizmeti sunmak için adeta birbirleri ile yarışmaktadırlar. Bu durum farklı ücretlendirmeler verilmesine neden olmakta ve ev taşıyacak olan insanların nakliye firması seçiminde zorlandıkları görülmektedir. Nakliye hizmetinin en önem gösterilen konusu eşyalarda meydana gelebilecek çeşitli hasarlardır. Çizilme, kırılma, şekil bozukluğu gibi taşınma anında eşyalara verilebilecek zararların firma sorumluluğunda olması nakliye fiyatını doğal olarak arttıracaktır. Kastamonu Şehirlerarası Nakliyat eşyalarınızı nakliye öncesinde kazalara karşı sigortalamak suretiyle nakliye fiyatını sizin lehinize çevirir. Bu nedenle güvenilir ve işinde uzman olan firmamızı tercih etmeniz sizin ve eşyalarınızın yararınadır.

Şehirlerarası Teknolojik Taşımacılık

Teknoloji alanında yaşanan her türlü yenilik Kastamonu Şehirlerarası Nakliyat tarafından takip edilmekte olup, günümüzün en önemli taşımacılık yeniliği olan asansörlü eşya indirme sistemleri firmamızca eşya taşımacılığında kullanılmaktadır. Bu asansör sitemi hem eşyalarınızın daha hızlı taşınmasını hem de hasar görmesini önemli ölçüde engellemektedir. 

Firmamız ile eşyalarını taşımak isteyen müşterilerimize fiyat teklifini eşyalarını yerinde görerek sunuyoruz. Fiyatlarımızı değerlendirirken en küçük eşyanıza kadar büyük bir özenle paketleme yapılacağını bilmenizi isteriz. Mobilyalarınızı taşımadan önce sökerek paketleyen firmamız, tüm demontaj işlemlerini yetkili personele yaptırmaktadır. Paketleme sırasında kullanılan tüm malzemeler birinci sınıf olup, son model araçlarımızla en uzak şehirlere bile Kastamonu Şehirlerarası Nakliyat güvencesiyle eşya taşımaktayız. Fark arıyorsanız nakliye hizmetimizi deneyimleyiniz.

Kastamonu Haritası