İletişim

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Evden Eve
Ana Sayfa
oruçoğlu

Kırklareli Şehirlerarası Nakliyat

Kırklareli Şehirlerarası Nakliyat olarak firmamız tüm nakliyat işlerinizde tecrübesiyle ve avantajlı fiyat farkıyla şehirler arası hizmetinizdedir. Ofis, ev ya da parça eşyalarınızın güvenle taşınmasında ya da eşyalarınızın depolanarak belirleyeceğiniz tarihte taşınmasına en uygun fiyatları alabilmeniz için bizi arayın. Ücretsiz ekspertiz hizmetimizle yerinde keşif yapalım, hem eşyalarınız hasar görmesin hem de yüzünüzü güldürelim. Şehirlerarası ev taşımaya var mısınız?

Detaylı Analiz, Kusursuz Taşıma

Talebiniz doğrultusunda eşyalarınızı yerinde inceleyen ücretsiz eksperimiz, taşınmadan önce henüz hiçbir eşyanız yerinden bile oynatılmamışken, taşınmak için gerekecek durum, malzeme ve demonte işlemlerini hesaplar. Tüm detayları gözden geçirir. Tüm yanıtları sizden aldıktan sonra fiyat hesaplaması yapar. Anlaşma oluştuğunda el sıkışarak tüm eşyalarınızı cinsi, beheri, ederi usulüyle sigortalanması için tutanağa geçirir. Olur ya, kaza geliyorum demez. Biz işimizi itinayla yaparız ama olası tüm aksaklıkları da önceden telafi imkanını sizlere sunarız. Sigortalarımız Kırklareli Şehirlerarası Nakliyat tarafından eşyalarınızın gerçek değeri üzerinden ve hırsızlık, yangın vb. afetler dahil yapılmaktadır.

Detaylı analiz yapıldıktan sonra gereken malzemelerle anlaşılan zamanda evinizde eşya paketleme işlemlerine başlanılır. Her bir eşya kendi dinamiği içerisinde düşünülerek paketlenir, kolilenir, sarılır ve taşımaya hazır hale getirilir. Yüksek katlı binalar için asansör kurulur ve eşyalarınız Kırklareli Şehirlerarası Nakliyat aracına güvenle taşınır. Yeni evinize usta şoförlerimiz tarafından sürülen modern nakliye araçlarıyla taşınan eşyalarınız, yine aynı hassasiyetle yeni yerlerine yerleştirilerek montaj edilmiş bir şekilde sizlere teslim edilir.

Kırklareli Haritası