İletişim

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Evden Eve
Ana Sayfa
oruçoğlu

Kocaeli Şehirlerarası Nakliyat

Kocaeli Şehirlerarası Nakliyat işleriniz artık emin ellerde. Gerek taşınma öncesi hazırlıklarda gerekse taşınma esnasında daima yanınızda olacak olan firmamız sayesinde, yüzünüzden gülümseme elinizden çay, kahve eksik olmadan taşınmanız güvenle gerçekleştirilecektir. Taşınmak zor olduğu kadar ciddi de bir iştir. Genellikle kendi çabalarımızla taşınmaya çalışırız ancak taşınma esnasında tüm eşyalarımızın ömrü kısalır, ve hatta bazı eşyalarımız kırılır, dökülür, çizilir, bükülür. Halbu ki deneyimli ve ciddi nakliye firmaları eşyalarınızda oluşacak olan hasarlardan çok daha düşük ücretlere, evden eve taşımacılık hizmeti sunmaktadırlar.

En Uygun Fiyatlandırma

Şehirlerarası taşımacılığın öncü firması Kocaeli Şehirlerarası Nakliyat işleri için müşteri memnuniyeti esasına dayalı güvenilir ve kaliteli çözümler sunmaktadır. Yerinde tespit ile en küçük detaylar bile değerlendirildikten sonra müşterilerine en uygun fiyatı sunan firmamız eşyaların hangi yöntemler aracılığı ile ve ne gibi malzemelrle paketleneceğinden, hangi araçlarla, hangi personellerle ne zaman ve ne sürede taşınacağına kadar net operasyon şeması çıkararak taşıma hizmetini gerçekleştirecektir.

Sigortalı Taşımacılık

Yine tüm eşyalarınızın değerlendirilmesi ve sayımı yapılacak, sonucunda her türlü hasara karşı eşyalarınız Kocaeli Şehirlerarası Nakliyat güvencesiyle sigortalandıktan sonra taşınma işlemi gerçekleştirilecektir. Tüm eşyalarınızın güven içerisinde taşınmasını istiyorsanızçözüm Kocaeli Şehirlerarası Nakliyat firmasındadır. Deneyimli ve işinin ehli personeli, teknolojik imkanları ve güler yüzüyle eşyalarınızı taşımaya gönüllü firmamız sayesinde huzurla taşınacak, yeni evinizde mutlu olarak hayatınızı devam ettireceksiniz. Taşınma sizin, taşımak bizim işimiz.

Kocaeli Harıtası