İletişim

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Ofis Depolama

Birçok insan farklı nedenlerden ötürü depolama hizmetlerinden yararlanarak eşyalarının düzenli ve temiz bir şekilde beklemesine olmak tanımaktadır. Bunlar içerisinde örneğin ofis depolama adına daha küçük bir ofise taşınırken diğer kalan eşyalara ne yapacağına karar vermeyen kişiler büyük ve kaliteli firmalar bünyesinde de bu hizmetleri almakta ve eşyaları bu süre zarfında buralarda tutmaktadırlar.

Ayrıca çok uzak şehirlere ya da ülkelere taşınan kişiler ile birlikte yine evinde tadilat yapan kişiler de bu hizmetten yararlanır ve bu zaman içerisinde eşyalarını profesyonel bir hizmet çatısı altında tutulması güveniyle gözü arkada kalmaz. Bu kapsamda şehir içi ya da şehirlerarası nakliyat hizmeti adına gerçekleştirmek istediğiniz taşımacılıktan önce eşyalarınızı depolamak isterseniz bizimle hemen iletişime geçebilir ve çok uygun fiyatları altında eşyalarınızı depolama fırsatı bulabilirsiniz.

Ofis depolama işlemleri

Özellikle ofis depolama işlemleri adına tüm farklı ofis içerisindeki belge ve evraklar için oldukça yoğun bir talep almaktadır. Çok uzun süreler tutulsa da herhangi bir zarar gelmeden tüm bu belge ya da evrakların düzenli bir şekilde durması adına firmamız bünyesinde kaliteli bir hizmeti alabilirsiniz. Farklı boyutlardaki depo alanlarımızdan istediğiniz birini tutabilir ve özel olarak ambalajlar içerisine aldığımız evrak ile birlikte tüm farklı belgelerinizi saklayabilir ve özellikle zamanı geldiğinde almak istediğinizde profesyonel bir şekilde hazırladığımız listeye bakarak depoya içinde uzun süre aramadan bulma şansını elde edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken hemen bizimle iletişim kurmak ve ne tür eşyalarınızı depolamak istediğinizi bize detaylı bir şekilde anlatmaktır.

Taşınmadan önce ofis eşyalarını depolama

Büyük bir ofis içerisinden daha küçük bir yere geçerken kalan eşyalarınızı özellikle çok farklı hassas ve elektronik cihazlarınızı firmamız bünyesinde depolayabilir ve şehir içi veya şehirlerarası nakliyat  hizmetlerinden önce güven içerisinde tutabilirsiniz. Ayrıca bu güveni tüm eşyalarınızı adına gerçekleştirdiğimiz sigorta kapsamında da alabilir ve uzun süreler, gün aşırı sağladığımız bakım bünyesinde eşyalarınızı tertemiz kalmasına olarak tanıyabilirsiniz. Bütçenizi fazla açmadan firmamız bünyesinde farklı nedenlerden ötürü eşyalarınızı temiz ve nezih depo alanlarımızda tutabilir ve bu alanda profesyonel bir hizmeti bizden alabilirsiniz.