İletişim

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Piyano Taşıma

Şehirlerarası ya da şehir içi nakliyat hizmetleri bünyesinde birbirinden farklı taşımacılık hizmetlerini gerçekleştirdiğimiz firmamız kapsamında evden eve nakliyat hizmetlerinin yanı sıra ofis taşımacılığı ile birlikte maddi ve manevi olarak çok büyük değerlere sahip olan tarihi eserler ve tablolarının yanı sıra birbirinden farklı boyutlarda ve değerlerdeki piyano çeşitlerini de aynı profesyonellik içerisinde nakliyatını gerçekleştirmekteyiz.

Özellikle müzik aletleri içerisinde maddi olarak oldukça büyük miktarlara kadar çıkabilen paha biçilemeyen piyanoların da bulunduğu bu kategori içerisinde, bu müzik aletlerinin hassas oluşu da nakliyat hizmetlerini büyük bir titizlik içerisinde gerçekleştirilmesinde büyük önem taşır. Doğru piyano taşıma şekli ve aynı zamanda araçlara yükleme noktasında kesinlikle bu konuda büyük bir tecrübeye sahip kişiler ile yapılması oldukça önemlidir. Şehir içi ya da şehirlerarası nakliyat adına piyano taşımacılığı hizmetleri kapsamında firmamıza güvenebilir ve büyük bir gönül rahatlığı içerisinde nakliyat işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Profesyonel bir piyano taşıma hizmeti

Tüm farklı yapılarda bulunan binalar içerisinde rahat bir şekilde ve büyük bir profesyonellik bünyesinde gerçekleştirdiğimiz piyano taşıma hizmetleri için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Değerine paha biçilemeyen birbirinden farklı piyanoları daha önce defalarca nakliye ettiğimiz firmamız bünyesinde bu konuda güçlü referanslara sahibiz. Kusursuz ekipmanlarımız ve bu konuda uzman çalışanlarımız kapsamında en iyi araçlar ile adresinize gelerek piyanoyu düzgün bir biçimde araca yüklemek sureti ile en ufak bir sorun yaşamadan yeni adresine ulaştırmaktayız.

Kaliteli bir hizmet

Söz verdiğimiz zaman içerisinde şehir içi ya da şehirlerarası nakliyat noktasında tüm farklı piyano çeşitleri yeni adresine profesyonellik içerisinde getirip istediğiniz yere aynı şekilde düzgün bir biçimde yerleştirmekteyiz. Piyano taşımacılığının yanı sıra evden eve nakliyat hizmetleri ile birlikte ofis taşımacılığı ya da çok değerli tablo ve tarihi eserleri de aynı profesyonellik içerisinde birbirinden farklı adreslere nakliyat hizmetlerini gerçekleştiriyoruz. Üstelik çok uygun fiyatlar bünyesinde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizlere en doğru hizmeti vermek suretiyle sizleri de ailemize katıyoruz. Tüm eşyalarınız için sağladığımız ayrıca sigorta sayesinde de eşyalarınız güven içerisinde istediğiniz adrese söz verilen zaman içerisinde götürülmektedir.