İletişim

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Şehiriçi Nakliyat

 Şehiriçi nakliyat sektöründe uzun yıllardır hizmet vermiş olmanın kazandırdığı tecrübeyi müşterileri ile paylaşan firmamız güvenilir taşımacılığın öncüsüdür. Ayrıca şehirlerarası nakliyat hizmetlerinde de başarılı olan firmamız tecrübeli bir ekip ile çalışmalarını sürdürüyor. Bu da başarılı ve sorunsuz sonuçları beraberinde getiriyor.

Güvenilir Hizmet

Sektörde gelişen teknolojiyi yakından takip ederek başarılı ve hızlı sonuçlar elde edebilmek için bu teknolojiden yararlanan firmamız taşıma esnasında tüm hassasiyeti göstermektedir. Firmamız ile iletişime geçtiğinizde eşyanın kapasitesini öğrenebilmek için çeşitli hizmetler sunulur. Bu esnada her taşımaya özel bir plan çıkarılır. Bu plan dahilinde başlayan çalışmalar hedeflenen süre içerisinde tamamlanır. Titiz bir çalışma yürüten ekibimiz öncelikle eşyaların paketleme işlemini gerçekleştirir. Çünkü iyi bir paketleme işlemi problemsiz bir taşıma hizmetini beraberinde getirir. Taşınacak eşyaların paketlemesinde oldukça kaliteli paketler kullanılır böylece eşya daha iyi bir biçimde muhafaza edilmiş olur. Özellikle mobilyalar ve kumaş eşyalar da paketlenir ki taşıma esnasında tozlanma ya da çizilme ile karşı karşıya kalınmasın.

Gardırop gibi mobilyaların ise taşıması demonte biçimde sağlanır. Hijyen kuralları ön planda tutularak yapılan paketleme işlemi sonrasında eşya araca yüklenir. Yapılan planda eşyanın hacmi de dikkate alındığı için eşya kapasitesine uygun bir araç tahsis edilmiş olacağından yerleştirme işleminde herhangi bir problem ile karşılaşılmaz. Özellikle şehirlerarası nakliyat hizmetlerinde bu detaya daha çok dikkat edilir.

Başarılı Sonuç

Eşyalar araca yerleştirilirken dikkat edilen en önemli konu ise hareket esnasında eşyaya bir zarar gelmemesidir. Bu sebep ile eşyaların sabitleme işlemine özen gösterilmektedir. Tüm bu hizmetlerden sonra nakil işlemi sağlanır ve eşyalar aynı hassasiyet ile taşıma noktasına ulaştırılır. Müşterinin talebi doğrultusunda ekip arkadaşlarımız eşyaların kabaca yerleştirilmesine yardımcı olur. Ayrıca demonte bir biçimde taşınan mobilyaların kurulumu da yine tecrübeli ekibimiz tarafından yapılır.

Tüm bu hizmetleri büyük bir hassasiyet ile gerçekleştiren firmamız her işini sıfır hata prensibi ile gerçekleştirmektedir. Ayrıca sektördeki pek çok firmaya nazaran bu kaliteli hizmeti en uygun fiyatlar ile müşterilerine sağlamak için çalışmaktadır. Şehirlerarası ya da şehiriçi nakliyat hizmetleri için mutlaka bizim ile iletişime geçin.