İletişim

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Sigortalı Taşıma

 Bilinçli olarak yapılan nakliyatın birçok avantajı var. Günümüzde taşınmak bazen zorlu ve zaman alan bir süreçtir. Dolayısı ile herkes bu süreci sorun yaşamadan ve kısa sürede atlatmak ister. Genelde insanları ise korkutan detay, onların sevdiği eşyaların kayıp olması veya kırılmasıdır.

SİGORTALI TAŞIMA SÜRECİ NEDİR?

Sorumluluk sahibi, işini bilen ve profesyonel olan şirketlerin hizmetlerinden biri sigortadır. Eşyaların başına gelen kazalar sonucunda, yaşanmış olan zarar firma tarafından karşılanmaktadır. Planlanmış, önceden detayları düşünülmüş, eşyaların ağırlığını ve miktarını belirleyerek yapılan taşıma süreci insanların işini bir hayli kolaylaştırıyor. Profesyonel firma tarafından sunulan sigortalı taşıma hizmeti en önemli artıdır. Eksiksiz, güvenilir ve doğru bir şekilde teslim edilen eşyalar, geleneksel taşınmanın vermiş olduğu zorlukları yaşatmayacaktır.

Gerek ekip, gerek ise sürecin işlenme şekli kaliteli olması ile birlikte her şey sorunsuz bir şekilde gerçekleşir. Ev taşınması, banka, değerli eşya taşınması gibi birçok hizmet  veriliyor. Bu durumda sigortalı taşıma işlemleri yapılmalıdır. Olası kırılma veya kaybolma durumlarda eşyalarınız zaten sigortalı olacaktır.

EVDEN EVE NAKLİYATIN ÖNEMLİ AYRINTILARI

Nakliyat gibi ciddi bir sürecin başlaması için ön hazırlık yapılmalıdır. Bunun için eşyaların sayısı, gidilen mesafe hesaplanır ve sigorta işlemleri yapılır. Bu ön hazırlık özellikle şehirlerarası nakliyat sürecini ciddi derece kolaylaştırıyor. Ekibin deneyimli olması, araç seçiminin doğru olması da büyük avantajdır.

Paketleme işlemleri, eşyaların araca doğru yerleştirilmesi gerekir. Bu işi bilen ve profesyonel bir ekip ile yapılan şehirlerarası nakliyat daha hızlı ve daha güvenilir bir şekilde gerçekleşecektir. Eşyaların şehirlerarasında yapılan nakliyatın zamanında noktaya ulaşması çok önemlidir. Ekibin hızlı ve güvenilir olması sayesinde, eşyalar herhangi bir zarar görmeden zamanında istenilen mekana ulaşacaktır. Bunun için deneyimli ve iyi bir nakliyat firması tercih edilmelidir. Çünkü bu şekilde yapılan şehirlerarası nakliyat süreci kusursuz ve güvenilir bir şekilde olacaktır.

Eşyalar önceden incelenir. Akabinde onlara uygun paketleme yapılıyor. De-montaj, eşyaların araca yüklenmesi de ekip tarafından yapılıyor. Güvenilir ve kaliteli bir hizmet için nakliyat firması iyi seçilmelidir. Hızlı ve eşyaların zamanında teslimi de ekip ve firma ayrıntılara bağlıdır.