İletişim

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Tarihi Eser Taşıma

Tarih insanların ortak kültürü olarak kamuoyuna ait olan bir kültür mirası olma niteliğini korumaktadır. Bu bakımdan da söz konusu kültür mirasını yaşatmak, gelecek nesle aktarmak hepimizin ortak vazifesidir. İşte biz de Oruçoğlu nakliyat ltd olarak vermiş olduğumuz nakliyat ve taşımacılık hizmetlerimizde sizlere en üst düzeyde tarihi eser taşıma hizmetlerimizi sunarak tarihimize sahip çıkıyor ve kıymetli tarihi varlıklarınızın kısa süre zarfında gerek şehir içinde gerekse şehirlerarasında anında taşınabilmesini sağlamaktayız. Bunun için hemen bizimle iletişime geçerek çeşitli eşyalarınızı profesyonel ekip kadromuzla anında nakil edebilirsiniz.

TARİHİ ESERLERİNİZİ TAŞIMANIN ÖNEMİNİ BİLİYORUZ

Tarihi eser taşımacılığı hem nadir olarak yapılan hem de çok büyük bir ehemmiyet gerektiren alanı teşkil etmektedir. Bu bakımdan sözünü etmiş bulunduğumuz söz konusu alana yönelik olarak taşımacılık sektöründe bir ilke imza atarak müze, sanat galerileri, özel koleksiyon ürünleri ve daha birçok kültür sanat taşımacılığında öne çıkmakta olan taşımacılık hizmetlerinizi yerine getirmede ayrıcalıklı olarak nakliyat şirketiniz hizmet vermeye hazır. Hemen siz de tarihi eser taşıma konusundaki ciddiyetimizden yararlanabilir ve haftanın 7 günü günün de 24 saati boyunca ayrıcalıklı olarak tarihi eser taşımacılığından yararlanabilirsiniz.

UZAK YOLLARI YAKIN EDEN TAŞIMACILIK

Yaptığımız taşımacılık hizmetlerimiz sadece şehir içi taşımacılık ile sınırlı kalmamaktadır. Bununla birlikte şehirlerarası nakliyat hizmetimizi sizler için sunarak profesyonel olarak ekip işini sizlere buluşturmayı sürdürmekteyiz. Uzak yolları yakın eden taşımacılık firması olarak sizlere en uygun fiyat seçeneklerimizle vermekte olduğumuz başlıca temel hizmetlerimizle şehirlerarası nakliyat hizmetlerimizi sizlere buluşturmaktayız. Hemen siz de bu ayrıcalıklı hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız yukarıdaki iletişim adresimiz üzerinden bizlere ulaşabilir ve teknik destek alabilirsiniz.

Başlıca taşımacılık yaptığımız nakliyat hizmetlerimiz arasında özel tarihi eser taşımacılığı, ev taşımacılığı, kargo taşımacılığı olarak sınıflandırılabilir. Bununla beraber arşiv taşımacılığı olarak bilinen bilgi ve belge taşımacılığı hizmetimizde de ofis hizmetlerinde sizlere hizmet vermekten duyduğumuz memnuniyetle yanınızda yerimizi almaktayız. Hemen siz de bu hizmetlerimizden yararlanarak bizden anında ayrıntılı bilgiler elde edebilir ve de böylelikle söz konusu hizmetlerimizden yararlanarak nakliyat hizmetlerimizi görebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.