İletişim

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Villa Taşıma

Oruçoğlu Nakliyat olarak, uzun yıllar faaliyet yürüten deneyimli kadromuz ile yaptığımız işin ne kadar önemli olduğunun bilincinde olan bir firmayız. Ana faaliyet konumuz evden eve nakliyat gibi görünse de, ofis taşımacılığı ve eşya depolama gibi hizmetlerimiz ile hayatı kolaylaştıran önemli bir hizmet ağına sahibiz. Bu faaliyetlerin yanında yaygın ve geniş araç filomuz ile villa taşıma faaliyetlerini de yerini getirmekteyiz.

Villa gibi özel yapılardan yapılacak taşıma işlemi, hassas bir şekilde yapılması gereken bir iştir. Dikkatli ve hızlı taşıma deneyim gerektiren bir konudur. Yine de karşılaşılabilecek zararlara karşı, firmamız taşıma sigortası hasar ve zararların ödemesini sağlamaktadır. Lüks eşyalarınız  için taşıma öncesi değer belirlemek için, ekspertiz ziyareti gerçekleştiriyoruz. Ekspertiz faaliyetinin amacı, taşıma stratejisini belirlemek ve taşıma sırasında yaşanabilecek olumsuzluklara önlem almaktır.

Taşıma İçin Gereken Süre Ne Kadardır?

Taşıma süreleri mesafeye ve işin büyüklüğüne göre değişmektedir. Özellikle villa taşıma işlemleri sırasında genellikle şehirlerarası bir yer değişikliği gerektirebilmektedir. Bu nedenle şehirlerarası nakliyat bazı durumlarda günler almaktadır. Titiz çalışmalarımız ile paketleme işlemi yaptığımız eşyalarınızın taşıma sonunda, hazar görüp görmediğini kontrol ederek tek tek not alıyoruz. Kaliteli ve disiplinli bir firma olarak müşteri taleplerinin yerine getirilmesi ve memnuniyeti, her kurumsal firma gibi Oruçoğlu Nakliyat için de en öncelikli hedeflerdir.

Taşıma Hizmeti Verilen Alan Neresidir?

İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan ofisleri ile iletişime geçildiği takdirde, mesafe ve bölge sınırı olmadan eşyalarınız Türkiye içerisinde her noktaya taşınmaktadır. Bu taşıma sırasında uzman şoförlerimiz hız sınırlarına uyarak, zamanında ve hasarsız hizmet vermektedir. Oruçoğlu nakliyat olarak, şehirlerarası nakliyat işlerini hızlı ve ekonomik şekilde gerçekleştirmekteyiz. Villa, apartman, müstakil ev gibi alanlarda, zor taşıma şartlarına, profesyonel yaklaşımla, teknolojik ekipmanların uygulamasından da elde edilen kolaylık ile kolay, hasarsız ve hızlı nakliyat taleplerinizi karşılayacak kurumsal bir firmayız.

Nakliyat işlerimizin yanında ek olarak, iş yerlerinin taşınması işlerini de yapmaktayız. Eşyalarınız için geçici ya da fazla eşyalarınız için kalıcı, depolama ve saklama hizmeti de sunmaktayız. Firmamız vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştıran ciddi çözümler sunmaktadır.