İletişim

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Yazlık Ev Taşıma

Evden eve nakliyat işi sabır ve özen gerektiren bir iştir. Bu nedenler her zaman müşterilerinin istek ve beklentilerini karşılamaya özen gösteren nakliyat firması disiplinli bir şekilde çalışmaktadır. Şehirlerarası nakliyat işini alanında uzman personelleri ile yaparak hiç bir aksaklığa sebebiyet vermemektedir. Zamanın önemi kavrandığı için söz verilen zamanda nakliyat hizmeti gerçekleştirilmektedir. Böylece taşınma stresi yaşayan müşterileri için sürecin kolay geçirilmesi sağlanmaktadır.

Güvenle Taşımacılık Nasıl Yapılır?

Nakliyat işinde taşınan eşyaların güvenli en önemli konudur. Kırılacak hassas olan cam eşyaların, süs eşyalarının, ambalajlanması ve  taşınmasına özen gösterilmektedir. Eşyalar belirli bir düzen içerisinde, planlı bir şekilde taşınarak kısa sürede taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir. Mobilyaların ve beyaz eşyanın her hangi bir hasara sebep olmadan taşınması ve yerleştirilmesi gerçekleştirilmektedir. Yazlık ev taşıma şehirlerarası nakliyat alanında kaliteli hizmet uygun fiyat koşullarında verilmektedir. Yazlık evi için eşyalarının kısa sürede taşınmasını isteyenler için Türkiye’nin her yerine hizmet verilmektedir. Nakliyat yapılan araçlar bu iş için olup, gerekli belgelere sahip, eşyaların güveliğini sağlayacak şekilde olmaktadır. Eşyaların mutlaka hiçbir eksik olmadan sağlam bir şekilde taşınması sağlanmaktadır.

Nakliyatta Kusursuz Hizmet Nasıl Olmaktadır?

Yılların tecrübesi ile kaliteden ödün vermeyen firma müşteri hizmetleri servisi ile yedi gün yirmi dört saat müşterilerin sorularını yanıtlamaktadır. Gerekli fiyat teklifleri almak için her zaman başvurmak mümkündür. Firma müşterilerinin her zaman daha az ödemesini hedefleyerek onlara gerekli kolaylıkları sağlamaktadır. Nakliyat konusundaki acil sorunlara kısa sürede akılcı çözümler getirilmektedir. Ayrıca yüksek katlarda taşıma işleminin gerçekleşmesi için asansörlü taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir. Ayrıca nakliyat alanında riskleri en aza indirmek için gerekli sigorta işlemleri bulunmaktadır.

Taşınma yerinde önceden yapılan incelemeler ile nakliyat için gerekli ekipman ve izlenecek yol için gerekli planlar hazırlanmaktadır. Yazlık ev taşıma şehirlerarası nakliyat hizmeti yanında eşyalarını koyacak yeri olmayanlar için depo ihtiyaçları karşılanmaktadır. Bu sayede eşyalar güvenle korunmaktadır. Sadece ev değil işyeri, ofis, hatta fabrikalar için şehirlerarası nakliyat yapılarak kurumsal hizmet verilmektedir. Yaptığı işin sorumluluğun bilincinde olan firma personeli için işinde uzman bir kadro oluşturmaktadır.